Ureaplazmy prenos

Príspevok v téme: Ureaplazmy prenos
zuzaanaa

ahojte, zistili mi urey, nemam ziadne priatela ani milenca, takze odkedy mi to zistili som s nikym nebola. ale som si troska pocas liecby vypomohla s vibratorom a az neskor mi doslo, ze som si to asi zaniesla naspat. niekde som citala, ze na vzduchu urey nepreziju, ale neviem, ci je to pravda. myslite, ze som si to tam zaniesla naspat? :( hanbim sa to spytat lekara :(

Calimero

Urea je svina,lahko sa chyta,tazko sa jej zbavuje a rada a vraca :( Vacsinou sa bere Doxybene alebo Doxyhexal na 2-3 tyzdne,liecit sa musia obaja! Podla mojich poznatkov je kontrolny vyter 3 mesiace po dobrati ATB... Pri dlhom uzivani ATB sa moze,ale aj nemusi vyskytnut mikoza..... Len pridlhe uzivanieATB straaasne oslabuje imunitny system :(

RNG

Sucasne nezne lekarske znalosti o mykoplazmach su zhruba tu zhrnute
pathmicro.med.sc.edu
tj vie sa o nichj pramalo, velmi zle sa zistuju, nie su na ne dostatocne lieky a je ich ovela viac, nez tento clanok naznacuje.
Mikrobiologovia ich nasli pod mikroskopmi v bunkach hromadu roznych a su napr zodpovedne za mnohe 'autoimunne" choroby, alebo k nim aspon podstatne prispievaju.
Niektore ine mikroby sa vedia premenit na bezplastove vnutrobunecne parazity, podobne ako mykoplazmy, napr borelioza a chlamidie pneumoniae a ine, suhrnne nazyvane L-formy.
Z doplnkov su na ne ucinne najma odmaskovace ako NAC a serrapaptaza kombinovane s pouzivanim extraktu z olivovych listov a kvapiek samenta, coumandy a banderolu.
ATB ich vedia ciastocne potlacit, ale nie uplne odstranit. Kedze ale v mensich mnozstvach su v tele podla lekarov "bezpriznakove" ako to uvadza aj ten uvedeny clanok, tak sa o ne viacmenej nezaujimaju.
Mnozia sa obvykle velmi pomaly, takze ich nasledku clovek pozna akoby postupne starnutie, ktore prerastie vo vacsie zdravotne problemy az po dlhych rokoch, takze napr starsi ludia sa stale stazuju na nejake bolesti, ktore lekari potom nazvu suhrnne reumaticke a miesto liecenia len potlacaju zapaly alebo dokonca aby sa zapaly netvorili, potlacia imunitu, co je dobra sprostost, lebo tak odzbroja telo v boji proti nakazam.

uzfuknk

Ja sa este neliecim, lebo mam menstruaciu, dr. hovorila ze po menstruacii mam zacat, aby som to neprerusovala a ze po dalsej mam dojst na kontrolny vyter, ci to zabralo.
A ano budeme sa liecit obaja, aj ked frajer z toho nie je nadseny hlavne 30 dnovy post neviem ako zvladneme :D

zuzaanaa

ja strasne panikarim :( lebo dr sa hneval, ked moj ex nechcel prvykrat prist a ked mi to zistil znova, tak sa hneval este viac, a pravom :( a neviem, ci mi uveri, ze som s nim potom uz nespala, ak by mi to znova vyslo :( a tebe povedali, ze mas prist po najblizsej menstruacii, ked doberies lieky? lebo mne povedali 5 tyzdnov, ked doberiem lieky. ale rozmyslam, ze teda skusim zavolat ci nemozem prist teraz po menstruacii, lebo lieky som dobrala pred tyzdnom a cakam ju teraz. mozno by ma aj vzali na ten test :( a podla mna tebe to zaberie tie lieky, ked ich mas tolko, len chudatko tvoja pecen a oblicky :( ale snad ju nebudes potrebovat este raz. a vy sa liecite obaja? inak, citala som niekde, ze vraj dr aj hovori, ze moze byt aj sex, ale s kondomom, inde ze nie sex, ale masturbacia moze byt, a inde, ze nic :( a inak, ja som na mykozu brala ten kremik jednorazovy od gyn pred 4 dnami.

uzfuknk

no tak mozno uz tie ureaplazmy nemas, a ten vytok je spokojeny s mykózou. Ono ked beries ATB, je dost mozne, ze ju dostanes :).
Nepanikar, uvidis po vytere.

Ja som sa tiez cudovala, ze ako vela toho mam (doxy mam brat kazdych 12 hodin a summamed 1x za dva dni a vkladat si macmirror), ale zevraj ta liecba je ucinna. A na kontrolu mam ist az po menstruacii...tak ja som velmi zvedava, ako obstojim ja :/.

A len tak mimochodom, dr vravela, ze teraz su tie ureaplazmy velmi rozsirene a ze nevie cim to je. :/

zuzaanaa

prave som v inej diskusii citala, ze vraj cez menzes sa to viac vyplavuje. ja o tri dni cakam menzes. zeby to bolo aj tym?

zuzaanaa

ja som este na druhej kontrole nebola, len ako som pisala, stale mam ten vytok a preto sa bojim, ze som sa nevyliecila a kontrolu mam az o mesiac, neviem, ci to prezijem dovtedy. on to vie, ale on hovori, ze jemu nic neni, tak on k dr nepojde. a nechce pochopit, ze muzom sa to neprejavuje a ze sa musime liecit obaja. dr vie, ze sme sa rozisli, vie, ze odmieta liecbu a povedal, ze keby slo o syfilis alebo aids, tak by ho doviedli policajti, ale kedze toto sa nepovazuje za pravu pohlavnu chorobu, tak ho donutit nemozu :( nevazi si svoje zdravie a ani moje a ja som ho vtedy lubila a neuvedomila som si, aku velku chybu som spravila, ze som sa s nimy vyspala, malo to byt take rozluckove a hrozne som na to doplatila :( a nemas ty nejak vela liekov? ja som mala doxybene dve krabicky iba - prvu 2x denne, druhu 1x denne

uzfuknk

Moja dr. poslala môjho priatela tiez na vysetrenie, ze to ma aj on.

Tak aj on ma lieky aj ja, ja mam doxybene 3 balenia, mam aj summamed 2 balenia tablety na vkladanie macmirror.

A ked si s nim teraz nespala, je mozne, ze si sa z toho ani nevyliecila tentoraz.

Vsetko je mozne :/