Ureaplazmy prenos

Príspevok v téme: Ureaplazmy prenos
zuzaanaa

ahojte, zistili mi urey, nemam ziadne priatela ani milenca, takze odkedy mi to zistili som s nikym nebola. ale som si troska pocas liecby vypomohla s vibratorom a az neskor mi doslo, ze som si to asi zaniesla naspat. niekde som citala, ze na vzduchu urey nepreziju, ale neviem, ci je to pravda. myslite, ze som si to tam zaniesla naspat? :( hanbim sa to spytat lekara :(

zuzaanaa

husenka, ja viem, ze to mam od byvaleho. a pisem, ze som sa s nim rozisla, takze teraz, ked sa liecim, nikoho nemam. a je rozdiel napisat, ze neviem od koho to mam, a napisat ze teraz nemam nikoho. a vobec som sa nepytala na to, na co ty odpovedas. ja mam teraz druhu liecbu a pocas tej som s nikym nespala, len sama som si pomohla. chapes?

zuzaanaa

ach boze, to som pekne pokazila :( aj ked, ono to bolo iba chvilku, max 5 minut a to len tak po vonku som sa drazdila, necela som ist dnuka (prepac, ze to tak pisem). myslis, ze som to tak ci tak vyprovokovala? mne to vobec toto nepovedali, iba ze nemozem mat sex :( ach :( ja som mala doxybene na 15 dni a tie som dobrala pred tyzdnom a stale mam vytok, na gyn mi povedali, ze mi zacina mykoza, dostala som jednorazovy krem dnu, a zda sa mi, ze sa mi to po tom kreme zhorsilo este :( ja ich mam druhykrat , prvykrat som pocas toho, ako som cakala na kontrolu, spala s ochranou s mojim ex, ale on sa neliecil a to som bola hlupa, myslela som, ze mi ochrana pomoze a nepomohla :( tak som s nim potom skoncila

uzfuknk

aj ja sa momentalne liecim na ureu, ale sestricka ma upozornovala, ze v case liecby ziadne drazdenie ani masturbacia, ze ony sa pocas toho uvolnuju.

a mozno si sa len z toho nevyliecila, lebo ono je zevraj tazke sa toho zbavit.

mozem sa spytat ake lieky si uzivala?