Žena + proteíny

odpovedam

bez sacharidov a tuku ti svaly nenarastu, avsak nebavime sa o extremnom mnozstve sacharidov, ked chces chudnut. ver trenerovi. ak nebudes mat uspokojive vysledky, trenera zmen. ale urcite ma skusenosti. ovsena kasa ma vela proteinov, i ja si ju niekedy davam na rano... strava ma byt vyvazena, neboj sa nieco nechat v jedalnicku, okrem mikrozivin potrebujes aj tie makro. takze prilohy su ok, energiu potrebujes.

Jablkosa

Ooo take odpovede sa mi pacia :)
Dufam mam aj tu stravu nastavenu dobre lebo tiez mi tam dal nejake kase ovsene rano a na obed ze trosku prilohy si vzdy mam dat .. co som zasa mala namietky tak uvidim sko to pojde :)

odpovedam

zena pribera pri pravidelnom treningu s perfektne nastavenou stravou 1-2kg svalovej hmoty ROCNE, takze kebyze chces vyzerat ako chlap, roky by si sa musela nadriet. A spominane "muzatky" konzumuju anaboliky, co ty nerobis. Nemas sa coho bat, su to len hlupe predsudky, ze cvicenie = chlapske telo. Nie je to pravda. Telo bude omnoho zenskejsie ;-).

Jablkosa

Ďakujem :) takto vysvetlene to uz chapem aj ja , ja chcem shudnut tak 5 -6 kg a mat vyformovanu postavu , ale moja predstava bola ze s proteinom budem velka mohutna a kazdy sport mi prinesie viac takej chlapskosti ... co je asi riadna blbinka :o) dakujem

odpovedam

Pribera sa hlavne zo sacharidov, vacsine ludi praveze v strave proteiny chybaju. Z bicyklovania nepriberies, nic neboj. Praveze by si mala cvicit, aby telo spalilo viac tukov, cukrov a formovala sa ti postava. osobne ani nechapem, preco zeny nechcu mat svaly. vysportovana postava nielen vyzera dobre, ale je aj zdrava. takze hyb sa a jedz zdravo a telo sa uz samo o teba postara.

Jablkosa

Ďakujem za odpoved a bohuzial asi som jedna z tych ktorej je tazko zrazu pocut nieco ine :) myslim ze po mojich vcerajsich otazkach ci mozem pokracovat pri bicyklovani a nebudem mat z toho velke nohy a potom som to este trikrat zopakovala aby som sa uistila myslim ze aj on prehodnoti konzultaciu so zenami :o)

youki

Pri beznej spotrebe z proteinu nepriberies. Ak je to kvalitny trener, tak mnozstvo bielkovin zodpoveda ucelu ochrany svalov a tie potrebuju aj zeny.
Ja som sa prestal venovat konzultaciam ohladne chudnutia so zenami aj pre tento dovod :) (nebavilo ma bojovat so zenskymi casopismi, ktore zenam radia kraviny typu necvicit aby nedabrali svaly, cim podporuju skrytu obezitu)... cize ak je to ozaj odbornik, uprednosti jeho rady pred navodmi z casopisov ci internetu, proteiny su pri chudnuti velmi dolezite, ale nepoznam dost podrobnosti aby som mohol potvrdit spravnost tren. planu