Moj priatel nie je romantik a nevie ako sa ma spravat k priatelke

Príspevok v téme: Moj priatel nie je romantik a nevie ako sa ma spravat k priatelke
betka.ss

Caute som s priatelom uz vyse roka a v poslednom case sa nedokazem vynadivat ako sa sprava...on ma 26 ja 24. Nie je romantik este som sa s takym chlapom nestretla.. Viem ze ma miluje stara sa o mna ale mam pocit nuekedy ze je to iba moj kamarat... On sam mi povedal ze to nevie...ze taky nie je a ked sa hadame tak ma posle aj do pi.e..ked sme stastni tak neviem to vysvetlit proste mily dobry ale nijak ma neprekvapi nezavola vzdy mu musim ja napisat prva...fakt neviem co si mam o tom mysliet..nevie ako sa ma spravat ku mne..ze predtym mal dve ku.vy ktore ho podvadzali a tak sa k nim aj choval...ale ja som neskutocne mila a dobra milujem ho nemam dovod ho podvadzat tak preco sa tak chova? Ako to mam zmenit? On obcas spravi nieco romanticke lenze kym mu nepoviem ze to bolo romanticke on o tom ani nevie...nikdy nevidel romanticky film ze romantici su podla neho buzici ze si mysli ze ho nebudem chciet a budem ho brat ako kamosa...nechapem jeho zmyslanie....

nelllla

to iste hovorim ja o tebe..sudiac ako sa tu prezentujes :) a vo viacerych temach mali k tebe ludia vyhrady, co som si vsimla :D mna tu ako nezaujimavu a priemernu hodnotis maximalne ty a to mi teda zily netrha :D

Prezyvka55

nelllla sudiac ako sa tu prezentujes to pravda aj naozaj bude bez ohladu na to co si myslim alebo hovorim ja :)

Prezyvka55

sob rudolf este ze sa medzi zenami najdu aj take ktore maju ine zaujmi a zaluby ako ich priemerne rovesnicky :)

sob rudolf

To ja som nikdy nenatrafila na chlapa, ktorý by dokázal oceniť moju záľubu v scifi a fantasy, o zbieraní komixov ani nehovoriac:), achjo. Muži, ktorí dokážu pripustiť, že aj niektoré ženy si radšej pozrú akčný film oveľa radšej ako romantickú drámu, sú skrátka podpultový tovar....

Prezyvka55

nelllla tak dojak sa hodi skor do kravina ako do kurina :D

Ale dakujem za tuto skvelu analyzu a za tvoj cas ktory si jej venovala :D

Nevies si predstavit taku preto lebo ty si obycajna :) nicim zaujimava priemerna ako vacsina ostatnych, to je tym :).

nelllla

Prezyvka, to je take tvoje..arogantne urazat..klobuk dolu pred tou tvojou..to musi byt scifizena..lebo v skutku si neviem predstavit taku, ktora by s tebou vydrzala..to neber osobne prosim, ani ako urazku..to len dedukujem z tvojho spravania a intolerancie voci comukolvek a komukolvek, ktorou sa prezentujes tu na fore..tak sorry, neviem si ta predstavit vo vztahu ;) ja som zasa rada, ze ten moj si so mnou pozrie barsco a aj tu romanticku koninu, ked vie, ze mi tym spravi radost :) a inak trosku tolerancie by ti neuskodilo..napr. aj voci takej banalnosti akou su filmove preferencie druhych ludi..vies ked si niekto pozrie dojak, nemusi byt automaticky slepica z kurina ;)

Prezyvka55

Som rad ze som trafil s tymi slepicami klinec po hlavicke :D.

A som velmi rad ze moja mlada si so mnov pozrie radsej scifi ako keby sme mali romanticku koninu pozerat :D