Macka zerie granule pre psov

Healthy818

ak si ich da iba raz za čas, nič sa jej nestane. Samozrejme by bolo ovela lepšie, keby jedla iba tie mačacie. Skus ich nejako oddelovat. Ake granule jej davaš?

Healthy818

tak podľa mňa zložením aj veľkosťou sú mačacie iste vhodnejšie, akože, samozrejme keď jej chutia tak spapá asi aj väčšie :) ale skúste teda vybrať rovnakú značku, čo dávate psovi, pokiaľ teda výrobca má aj mačacie

simonka722

macke by som davala teda radsej macacie, oni su dost haklive na travenie aj na mocove cesty, resp. aspon ja mam taku skusenost, nase boli vzdy dost vyberave, skuste jej teda kupit tu istu znacku co ma pes, aby si nezavideli :)

alicazazrak

macickam je dobre davat aj kapsicky, oni ako su ysne, tak pookriaju pokial dostanu nieco navyse, ak vyziera psovi, evidentne puta pozornost! ja kupujem rada kapsicky brit premium, najlepsie filety v želé

tekvicka-micka

tak podla toho akého máte psa, ak menšieho a ma malé granulky, tak chápem, ale klasické psie sú predsa dosť veľké pre mačku :D my kupujeme mačacie tej istej značky ako psie a nelezú si do misky, podľa mňa je dobré ak má mačka mačacie, predsa to je len iné zviera a asi potrebuje aj iné živiny

melo

mily opat...Sice par rokov po ale nedami ked vsetkemu tak dobre rozumies...PROSIM TA PEKNE...ODKEDY JE PES VSEZRAVEC?????

Naja85

Daniuska, na tvojom mieste sa riadim Emily. Len ked si pozries zlozenie granul Trainer pre psov a macky, tak si musis vsimnut, ze pomer bielkovin pri granuliach pre macky je vyssi. A pri psoch je nizsi. uz len to o niecom vypoveda. A tiez aj pomer inych latok je uplne iny. Ako ked chces davat peniaze veterinarovi, tak krm, cim chces. Uz len vybrat tie kvalitne granule je priam umenie(granule su aj tak len obycajny humus, a mali by byt len ako doplnok), a nie, ze je mi to jedno, ci to zerie pes alebo aj macka.

Marekxxx-Zviera nie je blbec, ale casto zozerie aj otravu-ta mu asi tiez neublizi,hm. Od takeho veta utekat, a rychlo, ani sa len neobzriet.

daniuska

RNG, presne tak, aj ja som si to uz nastudovala, ze aj macka aj pes je masozravec, ale tak nechcela som sa hadat s tym, co mi pisal, ze macka je vsezravec...