Som narocna?

Príspevok v téme: Som narocna?
rondusss

Ahojte potrebovala by som pocut vas nazor:-) Mam 4,5 rocny vztah. Mame sa radi,lubime sa,planujeme spolocnu buducnost,rodinu.. Ale vnimam tam problem.. Citim ako keby sa uz menej snazil. Mam na mysli po tej citovej stranke resp. pri ,,dobijani,, a prejavoch. Prve 2 roky boli ine snazil sa,prekvapil ma,ked sme sa mali stretnut vzdy doniesol nejaku drobnost co ma potesila ( kvietok,med.srdce,..) fakt drobnosti ktore potesia. Alebo ked som prisla ku nemu tak izba bola perfektne upratana,vsetko prichystane proste super.. Stretavame sa raz za mesiac niekedy raz za dva nakolko sme z dost vzdialenych miest.No posledne obdobie na to vsetko kasle,nenapadne ho kupit mi nejaku drobnost a ked mu to vykricim alebo pripomeniem tak mi povie ze preco to kazim tym ze mu pripominam co ma robit,ze potom to nespravi,ze to nebude prekvapenie. Tak som si povedala ze riesit nebude ze sa necham prekvapit ale stale sa neviem akosi nicoho dockat.. Alebo s tou izbou, ak sa to este izba da nazvat proste nezaujem.. Ja sa napr snazim ho vzdy s niecim necakane prekvapit a potesit. Alebo ked bol odcestovany pracovne na 3 mesiace dala som si namahu zistit adresu kde byva a poslala som mu ,,male prekvapenie,, tam.. Ja som bola ptacovne tiez dlhu dobu prec a ani len pri stretnuti sa neunuval doniest kvet pritom vie ze mam kvety rada a ze by ma to potesilo.. Viem ze vztah neni iba o darcekoch a prekvapeniach ale myslim ze treba aj to,aby tam bola stale iskra a ten pocit ze clovek na vas myslli.. Preto chcem pocuvat vas nazor co si o tom myslite.. Ci som naozaj taka narocna a chcem tak vela.. Dakujem :-) :-)

rondusss

Sampon: tvojmu prispevku som nepochopila,kde pisem stale nieco ine?
Velmi zaujimave ze chlapi maju vzdy iny pohlad ako zeny... :-)

rondusss

Soffa:
my sa stretavame tak ze sme cely mesiac spolu,potom mesiac od seba,skypujeme kazdy den.. Tak uz zhruba viem aky je.. Presne toto som pisala ze ked to robi teraz a to niesme spolu tak co po svadbe a nejakych odzitych rokoch.. Ale zas ludia sa menia a mozno prave taky o ktorom si clovek mysli ze by sa nezmenil tak sa zmeni.. Vsetkym musi asi clovek prejst aby poznal odpoved..

soffa

skor ako si ho vezmes zacni unho byvat!!!usetris si prinajmensom na rozvod,je ine stretavat sa raz do mesiaca a byt spolu v kuse od rana do vecera,nonstop,uz ked teraz sa nesnazi,co sa vidite tak malo,tak potom sa nebude vobec.nepoznas ho podla mna dobre,za to malo co sa vidite,nepoznas ho v krizovych situaciach,po case si ludia lezu na nervy(aj partneri,ved je to normalne)tak sa neunahli a skor ako budete spolu nieco planovat,vyskusajte si to byvanie na "ostro".s

rondusss

Ja viem ze je to chlap,len ked sa tak zmenil,neni to on,taky ako bol prve 2 roky...
Ja to presne tak robim,vsetko co si napisala,aj ho obijmem,aj navarim aj vsetko a to len tak,mam ho rada a viem ze ho tym potesim. Mozno to je moj problem ze ja som taka a nieco podobne podvedome cakam.. Ze aj on sa bude chovat tak.. Vlastne toto som pisala aj v nizsich komentaroch ze cakam na nieco taketo nie dary ale napr vecera od neho a pod.
A aj som si vedoma ze tieto veci nezarucia stastie, ale ja ho potom vnimam tak ze na vsetko kasle.
Dam tomu cas a priestor a uvidim ako sa veci pohnu...
Dakujem aj tebe :-) :-)

MultiLevel

Viem rondusss, ze my zeny sme take, ze tieto drobnosti nam sposobuju radost a je to pre nas dolezite :) Ale uvedom si, ze chodis s muzom, nie so zenou. Nemozes to od neho ocakavat, ani chciet, aby zmenil kvoli tomu svoje spravanie :) Muzi tieto veci beru uplne inak ako my.
Vyskusaj ten princip "zrkadlenia", o ktorom pisem nizsie. Moze to fungovat, ale nemusi, zalezi to od vela veci, najma vnimavosti partnera...ale skusit to mozes :)
A hlavne si uvedom, ze smsky ti stastie neprinesu :) To stastie medzi vami zalezi len od vas samych, nie od smsiek, kvetov, ci inych darov :) Skus ho objat ty sama, len tak pre nic za nic. Skus mu napisat spravu a necakat, ze odpise. Skus mu uvarit dobru veceru a ked sa spyta preco to je, povedz, ze len tak, aby si ho potesila. Nic za to neocakavaj, o tom laska je :) A ak ta lubi a je vnimavy, zacne tieto veci robit tiez prirodzene a sam od seba

rondusss

Fleur: dakujem :-)

Multi:
Budem sa snazit nevycitat a nemysliet na to.. Tak co sa tyka napr sms tak mne ju min rok neposlal a celkovo som si vsimla taky akoby upadok a neviem sa s tym nejak zmierit... Keby je to mesiac dva nepoviem,ale su to aj 2 roky a nevidim ziadnu napravu... V nicom,ani ked som mu to na zaciatku pripomenula a ani teraz ked som dlhuu dobu ticho..bojim sa ze to bude tak stale.. Proste sa necitim byt potom stastna...

MultiLevel

V prispevku nizsie opisujes, ze uz ti napriklad neposiela tak casto smsky... :) Nevadi, neries to :) Najma mu to nevycitaj, pretoze vycitky posobia na muzov odstrasujuco a just nebude robit nieco, do coho ho nutis :)
V inej teme som pisala, ze moj drahy napriklad nerad telefonuje a pise sms komu kolvek. Samozrejme, kedysi ma nimi bombardoval, ale postupne s nimi prestal. Ale nie preto, ze uz ma nemiluje ako na zaciatku, ale prosto vtedy to tak citil, tak ich posielal kazdych 5 minut a teraz to tak neciti. Tiez som mu to jemne naznacila a spytala sa, "co sa deje"... :) Ked mi to vysvetlil, prijala som to, nechala som ho tak, ani by mi nenapadlo tie smsky od neho pozadovat, alebo hovorit, ze ja mu posielam a teda nech posiela aj on mne... :)
O to viac ma potesi, ked mi nejaka sprava od neho pride :) Kedze viem, ako to neznasa, ma to pre mna velku cenu :) Ale robi to sam od seba, nie na moju ziadost :)
Vyhni sa vecnym vycitkam, ziadostiam a podobne...a uvidis, ze pocitis zmenu aj z jeho strany :)

MultiLevel

Spravaj sa k partnerovi tak, ako chces, aby sa spraval on k tebe. Nie z vypocitavosti, ale z lasky :) Rob to nezistne a rada :) Vnimavy partner casom zacne "zrkadlit" to, ako sa spravas... :)

Fleur-de-lis

rado sa stalo :)
S niektorými podobnými problémami som sa trápila aj ja a mala som to šťastie to celé pochopiť a vnímať veci inak. Je to oveľa krajší život ;) Moje obľúbené heslo: Pravda vás vyslobodí :) Tak hľadaj pravdu :) Občas treba kopať hlbšie a vzdať sa svojich predsudkov a presvedčení, aby sme tú pravdu videli.
Držím prsty