Odskusane afrodiziakum pre zeny?

Príspevok v téme: Odskusane afrodiziakum pre zeny?
macina41

Ahojte.Mam 41 a problem sexualneho charakteru.Vsetko,co sa ponuka na zvysenie chuti na sex je pre muzov.Je nieco,co mate odskusane a funguje u zien?Uz roky nemam chut na sex.Az ked uz sa premozem a moc na to myslim a pride nato,hovorim si,ze je to take uzasne,ze budem pokracovat nadalej a ked je po,tak viem,ze mam pokoj na dalsie dva mesiace.Je nieco,co sa da objednat,kupit,co zvysi chut na sex u zien?V sex shope mi bolo povedane,ze nefunguje nic,ze je to len vsetko o peniazoch,ale ucinok naozajstny nema ziadna tableta.To vazne?Prosim,len tie co maju nieco naozaj odskusane.Chcem podotknut,ze chyba nie je u chlapa.

laurittko

Tiez som uz odtial nieco obejdnavala a vek mas kontrolovany hned na zaciatku a pride to zabalene ako balicek od nejakej zdravotnej spolocnosti tusim pod ktoru to spada, cize ziadne napisy ze co je asi obsahom nenajdes :D Fakt velmi pekne a diskretne to balia :)

kralovna_12

asi majú ale skôr tipujem v takých "špeci" obchodoch a tam ja nemám ešte dosť odvahy ísť tak radšej to obejdnávam :D

alicazazrak

za mna jednoznačne španielske mušky zo superlove. Vyskušali sme všetko a toto jedine nám pomohlo zvyšit chut na sex

dagmar12

a nemajú ich aj v obchodoch riadne?... lebo ten superlove je superlove.sk ako eshop či?... ako to od nich príde?... vek budú kontrolovať až pri prevzatí pri takom type objednávky?... nebude to trošku čudné?... :D

kralovna_12

ak nemáš alergiu na nejakú látku čo je v nich a nepreženieš dávkovanie tak pochybujem :D. a inak je to easy priste si ich nakvapkách pod jazyk a čakáš tak 20 minút a príde taka proste náladička :)

alenka_radska

Presne alebo si urobte romanticky vikend niekde mimo a uvidis ci to prave nie je pre vas proste niekedy staci prerusit stereotyp a viac toho sa zmeni :))

dagmar12

neviete niekto o niečom ešte?... Je to už mrtve, ale za tych 6 rokov by sa už mohlo niečo lepšie snáď nájsť... Tiež prosím len fakt niečo, čo máte sami odskúšané...