Uz nevladzem dalej, chcem byt chladnejsi

Príspevok v téme: Uz nevladzem dalej, chcem byt chladnejsi
abcd13

Dobrý deň,
moja požiadavka možno bude znieť smiešne a možno si budete myslieť, že som 15 ročný pubertiak ... nuž vec sa má tak, že mám do 30tky ... nejakú tu dobu stagnujem, inak povedané, neviem sa akosi spamätať z posledného rozchodu, nie že by som ju nejako extra miloval, to nie, len dosť rokov som vždy žil s niekym, tá samota je strašná vec a ja ju nezvládam, čím som starší, si uvedomujem, že láska ide, bohužiaľ, aj cez peniaze, taktiež záleží na tom, kto má aký spoločenský status, nie som mafián, nemám bavoráka len obyčajnú škodovku a idem si kupovat byt s hypotékov ... taktiež nie som nejaký extra krásavec, nie že by som bol totálny qvasimoldo, ale ... ale ... teraz ku korenu problému, to že som sám a priahnem po láske ma nenormalne frustruje, ešte ku tomu mám morálne zábrany, nedokázal by som nejaku zenu len tak pretiahnut a nechat tak, bohuzial zenam okolo mna ide len o to uzit si a ist dalej za karierov a najst rodinne zalozenu je dnes umenie ked clovek patri do strednej vrstvy ... moja otazka na vas, viete mi poradit nejaky liek, nieco cim by som dokazal \"znecitliviet\" na cas, byt chladnejsi, zilo by sa mi lepsie keby som bol emocne paralyzovany ... a dosahoval by som aj lepsie vysledky v praci ... p.s.: k psychiatrovi nemienim chodit, som zdravy jedinec len by bolo asi lepsie prestat citit a venovat sa len raciu, potrebujem tu cast mozgu umrtvit

dennis

Negatívne emócie živia náš strach. Mysli pozitívne a nerieš vzťahy, všetko samo príde.
Tiež som, dá sa povedať ešte čerstvo po rozchode (je tomu už mesiac), vzťah trval 5 rokov, ale beriem to z tej pozitívnej stránky. Niečo mi ten vzťah dal do budúcnosti a to, že som teraz single, je pre mňa v danom momente výhoda, aspoň mám teraz možnosť si vyriešiť veci, ktoré som za tie roky vo vzťahu zanedbal. Užívaj si život, si ešte mladý, ja mám už dávno po tridsiatke a tiež sa cítim byť mladý. Hlavu hore. :)

postreh345

mas pravdu but stastny tak ako si :D kopa ludi je single a ani pracu alebo rodinu /priatelov nema, tak sme na tom lepsie nez oni

dvojnicku nemam ( to by bolo, dve rovnake strasidla!!! :D) ale keby sme si pisali cez email mozem poslat fotku ale len ak mi nejaku posles aj ty :)

a aj som ti pisala ze ked mam 25 nerobim tragediu z tohto mam pocit ze zivot mam rped sbeou tak co :D ja som stastna sama so sebou :D ale krajsie by bolo s byt stastna s niekym druhym ku sebe ...
Yin a yang :)

abcd13

Pozitívna energia vraj priťahuje takú istú energiu, i keď na toto až tak neverím ale ten zákon príťažlivosti má niečo možno že do seba ... keď vysielame svetu signály, som sám, nebaví ma to tu, chcem byť milovaný tak sme za prvé ľahká obeť (to platí skôr pre ženy) a za druhé, tí ktorí sa nám páčia radšej nechcú mať s nami nič spoločné, predsa nikto nechce životom zlomeného človeka pri sebe ... čo z toho vyplýva, musíme sa pretvarovať a naučiť sa smiať, doslova naučiť, aj keď je nám často krát obrazne do plaču, slzy nikoho nezaujímaju :) ženy chcú pri sebe oporu ... no a touto hlbokou dedukciou prichádzam k záveru, že človek ak sa nenaučí žiť sám a byť štastný aj sám, respektíve sa naučí pretvarovať aby oklamal okolie ... tak nikdy nebude štastný, nikdy nebude mať pri sebe niekoho koho miluje ... mimochodom chcel by som ta vidieť na živo ako vyzeráš :) tu si v pohode baba :) ak máš dvojníčku tak ju pošli smerom na BB :D

postreh345

nemyslim si ze to suvisis s tym, ako sa vykreslujeme

inteligentna sice som ale taki su aj ini, ba mudrejsi ludia ako ja chodia po tomto svete a maju partnera :D ved kazdy clovek chce rozumneho partnera
a vyzeram normalne- ani supermodelka, ani skareda, balia ma casto ale aki su nekomentujem to si vies domysliet ked som radsej sama :P obcas sa najde normalny ale chyba tam iskra

obcas mi byt single vyhovuje lebo chcem si radsej poriadne premysliet s kym sa zapletiem a mam pocit ze ked mam 25 som mlada a ze mam zivot pred sebou:) ber to tak aj ty ale vekom a zmyslanim mi sedis perfektne urcite raz najdes normlanu babu neverim ze to bdue inak! :)

ake mas ine dary sa vypytovat nebudem, zrejme to nechces rozpytvavat a respektujem to

abcd13

Si rozumná baba :)
Áno veď ja viem, že môže pomáhať ... ale keď je človek inteligentný uvedomuje si intenzívnejšie svoje nedostatky to je celé ...
... a ja mám aj iné "dary" ako inteligenciu :D takže ja som až moc uvedomelý ale to je na dlhú debatu ... mimochodom, my sa tu vykreslujeme dosť zvláštne, keby toto niekto čítal, tak by sa ani nečudoval, že sme sami

postreh345

ale tvoj priklad s dvojickami sa mi paci

ku tebe by sa hodila baba ktora bdue nielen inteligentna, ale aj vnimava a VESELA!!! lebo si teraz dost nestastny a proste potrebujes pozitivnu energiu, naozaj si chod zacvicit alebo pusti blaznivu komediu :)

plyny vpichi

ajsia z vymyslenych tem ako 80%spicelmi psy hologmi hned ako som pisala o sosovkach tema o sosovkach hned ako kamosovi v mobile pisem ze nieco smrdi v kupelni o plynoch v zadkoch.zajtra budem.si s kamosom.kecat na mobile ako trafit spisskou parkou do peeeeee a plyny v peeee nemate to je na tu temu o plynoch v zadku ci v crevach???? lol a strasne ma uz zacina nieco svrbiet mozno ze pptom to uz budem.potrebovat kazdy den aby plyny odisli.

ps: ps...