Kamaratka ma podozrenie

Príspevok v téme: Kamaratka ma podozrenie
jacki

Ahoj vsetci pisem sem za moju kamosku,poprosila ma o to,ona nerada niekam pise.Je nestastna.Ma podozrenie,ze jej priatel jej klame.Su spolu 3rok,inak si rozumeju,maju spolocne zaujmy,no on chodi do jedneho speváckeho zboru,ma tam vela priatelov,s ktorými si velmi dobre rozumie,no chodi tam aj jedna suseda,ktora byva od jej priatela o 3domy dalej.Kamoska sa mi stazovala,ze ma obavy,a podozrenie,ze je tam medzi nimy mala iskra,nakolko jej priatel raz rozpraval,ze mu raz v zivote pomohla v jednej velmi tazkej situacii.Kamoska mi hovorila,ze sa na to priatela pytala,ten jej povedal,ze nech je kludna,nech sa neboji,ze lubi iba ju,no kamaratka je z toho velmi nestastna a ma trochu pochybnosti,chce vediet,co si otom myslite vy.

dennis

Presne ako vraví eddings, je to jej vzťah, nech si ho rieši sama so svojim partnerom.
Keďže vzťah býva o vzájomnej dôvere partnerov, musí sa tvoja kamarátka zamyslieť nad tým, prečo nedôveruje svojmu partnerovi. Čoho sa bojí. Kľudne môže pomôcť aj to, že spozná to dievča. Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že raz moja expartnerka trošku žiarlila na speváčku, s ktorou som nahrával album v nahrávacom štúdiu, ale až do momentu, keď tú speváčku osobne spoznala. Proste takéto veci sa stávajú.
A zopakujem to ešte raz, vzťah je o vzájomnej dôvere partnerov, ak jeden partner prestane dôverovať tomu druhému, môže nevedomky spustiť kolotoč udalostí, ktoré môžu mať vo vzťahu fatálne následky.

eddings

ja si myslim ze ked dievca riesi svoj problem vo vztahu cez kamaratku tak sa nemoze stazovat ak ten vztah pojde do pr...e

tiger 6

ahoj jacki ja si myslim,ze kamoska moze byt kludna.Pokial ju priatel miluje je to ok.PS:No na tom,ze jacki pise za svoju kamosku ja nevidim nic zle,a ani zvlastne moja priatelka ma tiez velmi dobru kamaratku,ktora nema internet,a ak nieco potrebuje na inter.tak o to poziada moju priatelku.Nic zle,nic zvlastne.

lilyiankaa

mne sa napr. hrozne nepáči, keď niekto povie,ja tomu nechápem alebo ja to nerozumiem .. to hovorila moja spolužiačka a bolo to príšerné ...
taká príhoda zo života, pred pár dňami sme našli telefón a samozrejme bolo na mne ho vrátiť..tak som si prezrela dotyčnej tel. zoznam a zavolala na č. maminky ..maminka milá osoba a povedala, že o chvíľu príde domov jej dcéra, že sa dohodneme, kde a ako si príde telefón vyzdvihnúť ..tak zavolala, zdvihnem ju a skoro som odpadla, že : nóóó to vy ste našli ten mój telefón?nóó a to by som si jako pre neho mala dójst k vám néééé ..... mala som dosť..a keď som ju zbadala, mladé dievča, možno dvadsaťročné a ttakto hrôzostrašne dávala tej slovenčine

Maoam

lily - vsak ok, vsetko v pohode, na cudzinku ma prilis dobre sklonovanie, to netipujem

inak, v mojom prispevku malo samozrejme byt: 'kole oci', nie trha zrak, nieco trha usi, ked uz :D

osobne mne napr. vadi, ze cest vynimkam, ktore osobne poznam, sa straca lubozvucna slovencina (media atd.), aspon moderatori, herci atd. by mali byt v stave hovorit pekne slovensky

vsetko sa pomaly vyslovuje tvrdo, ja to uz nemozem pocuvat, ale to je moja osobna 'alergia'

tak to potom znie, akoby niekto povedal 'bolY sme kupit fLasu' aaaa

lilyiankaa

maoam, ja nevravím, že kabel nemá pravdu, veď som sama napísala, že tá gramatika je do očí bijúca, ALE, že nie každý ju aj ovláda.... Ďalšia vec, nevieme koľko rokov má zakladateľka témy, alebo či nie je cudzinka .. nuž, ale to je jedno ...
neviem asi tu boli aj iné príspevky,kt. medzitým admíni zmazali, nakoľko mi to tu potom nedáva zmysel (takže netuším čo všetko tu bolo popísané)