Priatel sa zmenil

Príspevok v téme: Priatel sa zmenil
lubaaaaa

ahojte ,popisem strucne: ja mam 20 a on ma 30. nas vztah je krasny iked sa nevidime denne, milujem ho aj on mna, planujeme spolu buducnost, chcem byt len s nim...vsetko bolo super, vztah, komunikacia..aj doteraz..lenze prestal so mnou spavat a ja som z toho velmi smutna..... viem ze zivot nie je len o sexe ani o jedle ani o praci ani o detoch ale....uz zacinam byt podozrievava. .. lenze na 99,9% som si ista ze v tom ina nie je, lebo kazdy kto ho pozna z mojich znamych mi povie ze miluje len mna. ako dovody udava ze je vycerpany z roboty..aky mate nazor?? mna uz napadlo aj to, ze ako nam to raz nevyslo odvtedy sa boji ze zase to nepojde ale neviem.... tak velmi po nom tuzim nemyslim si ze som nymfomanka alebo co...uz rozmyslam ako utlim ja svoje chute na neho aby som tak pri nom netrpela

Petevan

no a aby som ta v tom nenechal samu. Je to zapal ak ho to boli aj pri vyrone semena pri podmienke, ze je to u neho nova vec. Takze vychdzajme z faktu, ze je to nove. Zapalove ochorenie moze sposobovat mnoho bakterii. Prva otazka je ci ma bolesti aj pri moceni. Ma aj bolesti chrbta, opuchy noh, ci ine priznaky? Podla jeho odpovedi by bolo mozne stanovit diagnozu. Prepokladam, ze riesenim su vhodne antibiotika. Nepytaj sa ma ktore, ked neviem jeho odpovede.
Pointa na zamyslenie, riesime tu zdravotny stav tvojho frajera a sme obaja od veci, lebo je to jeho starost, v tomto pripade nie tvoja.

Petevan

takze ked sa odbavi ma vela semena, teda ta nepodvadza, pokial ide o jeho bolesti nie som lekar, aby som ti ponukal moznosti co s nim asi je. Pointa, my sa bavime o zdravotnom stave niekoho tretieho o ktorom mame obaja takmer nulove informacie. Nie som vseved. Tu koncim s mojim pohladom na vec.

lubaaaaa

tulo 33 ..tak a prazdne myslim teda nema...z coho by ho to mohlo boliet az pri stehnach? vravi, ze je to strasna bolest, ale moc som mu neverila, prave kvoli tomu, ze mi vzdy povedal iny dovod.....

tulo33

Tak uz nic nepis, schovaj sa ako myska, co ked najde to co ti vadi, co by si mu mala aj sama povedat. Tema ukoncena? Plne su vtedy ked je toho vela a prazdne ked skoro nic. To by si snad mohla postrehnut.

lubaaaaa

neviem posudit, ci ich ma plne alebo prazdne.. ja som sa ho raz v noci vypytovala, ci si to robieva a vravel, ze odkedy je so mnou, tak nie...uz som mu povedala, nech si to robieva, aby nemal bolesti...za to by som sa iste nehnevala...ano je casto chory, mava vysoke horucky behom troch mesiacov v lete mal 3x cez 39°C co ja som mala naposledy velmi davno....nasli mu bakterialnu infekciu, davali mu antibiotika len tak od oka, lebo ma taku nahovno doktorku, bral tyzden nieco ani nevedeli co mu je potom dalsie...teraz horucky nema a stazoval sa na bolesti v svlastve v oblasti stehien..priznam sa, bojim sa, ze tuto diskusiu najde, lebo vie, ze sem chodim

tulo33

Phoe, laska moja, 30r. chalan tak ako 20r. ci 50r. ma v hlave stale to iste. Od toho pocitu ho moze oddalovat iba stres.

tulo33

phoe, no ja ne, nic sa za tych 10 rokov nezmenilo
Lubka, lekar mu teda nic nediagnostikoval. Hypochonder? On chodi po lekaroch, lebo citi, ze nie je v priadku, ty napises ze je casto chory, ako ze ma chripky ci co? Oslabena imunita? Bolia ho semeniky a nechce ich vypustit? Ta bolest bude teda nieco ine. Nechcem byt zly. Mozno ze ich ma prilis prazdne, aj vtedy bolia. Sorry.
No zvladneme to diagnostikovat ak nam das viacej informacii.

lubaaaaa

phoe suhlasim aj s tvojim nazorom, viem az v dalsich prispevkoch som rozpisala viacej. pisal/a si prva, nemohol/a si vediet