Poradte najlepšiu masáž!

Príspevok v téme: Poradte najlepšiu masáž!
essea

Ahojte,
chcela by som priateľovi ako darček na Vianoce dať nejakú poukážku na masáž. Už dávnejšie mi hovorí že by rád šiel a stále ho musim masirovať ja :D tak by som sa vas chcela spýtať aky tip masáže je najlepší ... ja som na masáži nebola ešte, tak prosím dajte mi nejaké tipy na nejakú príjemnu masaž, ale nie nejaku akupresúrnu :)
dakujem

Chrisiana

No nebola som ani nepamätám na nejakej masáži, väčšinou v poslednej dobe sa podujme muž, ale vieme ako tieto masáže nakoniec dopadajú :D

miacha

Prosím vás ja mám už asi 3 dni neskutočne seknutý nerv v pravom trapézy. Mám problém aj ruku zdvihnúť, na dotyk ma to bolí, partner mi to už aj masíroval a neskutočne to bolelo ale prišla aj trochu úľava, no moc efektívne to nebolo.

mijja

thajska shiatsu a tieto podobne su za mna topka to mi uvolni nie len chrbticu ale aj negativnu energiu v hlave. z masaze odchadzam ak pod sedativami :D

darienka

no dcera ma taku skusenost s masazou ze mala problem ist aj na nejaku inaksiu, lebo po masazi bola odrovnana dalsie dva dni co ju vsetko bolelo, este viac ako predtym.

evicka085

pokiaľ nie je človek moc precitlivený tak banková masáž je topka, síce potom budeš mať ešte istý čas pamiatku na chrbte, ale perfeknte uvoľní zatuhnuté svalstvo

emaniala

mám skúsenosť s klasickou a ajurvédskou celotelovou, no chystám sa na thajskú. ajurvéda bola super, tú klasickú som si tak nevychutnala, možno záleží aj od dĺžky masáže. pri klasickej ma varovala masérka že keď nechodím pravidelne tak mi bude hodina veľa, no ja by som zniesla aj dve :D

Daniela1992

Odporúčam toto masérske štúdio: praguemassagetherapy.cz

Ale je lepšie, keď pôjdete spolu.. zblíži vás to ako pár (sú to klasické masáže) :)