Poradte najlepšiu masáž!

Príspevok v téme: Poradte najlepšiu masáž!
essea

Ahojte,
chcela by som priateľovi ako darček na Vianoce dať nejakú poukážku na masáž. Už dávnejšie mi hovorí že by rád šiel a stále ho musim masirovať ja :D tak by som sa vas chcela spýtať aky tip masáže je najlepší ... ja som na masáži nebola ešte, tak prosím dajte mi nejaké tipy na nejakú príjemnu masaž, ale nie nejaku akupresúrnu :)
dakujem

mariarobotn

ich masáž bola skvelá, taká uvoľnená som nebola dlho, ako znovuzrodená som sa cítila, a to je skvelé že robia hĺbkovú masáž chrbtu

Jarunka12

Ojoj, aj ja by som už potrebovala takú masáž. Stále sa chystám, ale žiaľ, som sa k tomu ešte akosi nedokopala.

janulka78

ja som bola na masáži u pána Farkaša v Energyflex, mala som hĺbkovú masáž chrbta a bolo to super, taká uvoľnená som sa dlho necítila

mato581

čau.. velmi dobru masaž (osobne odskušane) robia v www.janosikovdvor.sk a okrem ineho tam mas kopu inych podujati takže si tam mozte spraviť pekny víkend... ja som tam vzal čaju a bola to bomba :)

liushka77

Ahoj ja som vyštudovaná masérka:) odporučila by som ti klasickú, alebo reflexnú masáž :) tie sú jednoznačne najlepšie