Dovolenka - Bulharsko

Aria

Myshina mas pravdu, ale zasa v takom Grecku sa pod 15 euro nenajes a to nie je nic na moju penazenku. Asi to risknem a uvidim...

myshina

Ja si myslím,že kdekoľvek pôjdeš treba to pobehať čím viac do centra tým lacnejšie záleží na tebe či sa prejdeš alebo chceš jesť rovno na pláži

Aria

Nuz oni terav vstupili do Unie tak sa toho obavam... Ked som bola v Primorsku pred par rokmi, tak sme sa za 500 Sk najedli dvaja, s polievkou, hlavnym jedlom a aj kavou... Pobyty na severe nie su az take drahe, lenze nechcem stravu v hoteli ale skor niekde vonku.

myshina

mne manžel pracuje v rijeke v chorvátsku takže celé prázdniny som tam tak mám prehľad 10km nižšie Opatia tam je draho a tu kde som ja pivo ako u nás a nakupujem v Kauflande ceny ako u nás chodím večer ked sú zľavy sáčok paprík 6sk a tak a potraviny chodím viac do centra nie pri mori takže tento rok si ani veľa toho nebudem brať.to je moja skúsenosť dokonca aj ubytovanie je výhodnejšie si zohnať v rijeke a radšej dochádzať trebárs aj 20km do crikvenice aj tak sa to oplatí.papa

Aria

Filaga - zdravotny problem? Ano a velky... 2 roky som nebola pri mori a citim ze mam menej odolny organizmus, ze skor prechladnem a hlavne mam problemy s alergiou. Po dovolenke v Chorvatsku som cely rok nebola chora, ale dost utrpela moja penazenka :o)). Preto tento rok chcem Bulharsko a sever sa mi velmi paci.

Filaga

SP + ZP = drahsie ceny => vela nemcov. Ostatne letoviska ceny podobne ako v SR, ale v dnesnej dobe to uz nemusi byt pravidlom, ale bude to tam urcite lacnejsie ako na Malorke, preto netreba ocakavat luxus, ale uzit si dovolenku. inac pocitujes z tejto otazky nejaky zdravotny problem ked sem pises?:)

ethel

ja som bola len na juhu minulý rok a čo mi vraveli,že ceny na severe sú vyššie asi tak,že napr. na juhu pizza za 1 lv,na severe 1,50-2 lv.