Chlpy na penise

janes1507

ehh nic proti ale deticky mate cudne problemy :D:D no a ty to mas zato ze si si ho tak casto holiL :D skus vosk :D ale nie kazdopadne si z toho nic nerob je to prirodzene :)

dqwdqwd

no takze ja mam 12 rokov a mam uz prilis chlpyty penis a dnes som ho oholil nwm ci som dobre spravil a welky je a aj chlpaty a aj spermie idu ale holit ci ne ?

DR.BORIEVKA

JEDNODUCHÉ RIEŠENIE bu´d elektronická depilácia..kde do chlpka bude vpustený pri vytrhávaní elektrický impulz...čo pozastavý rast....alebo odporúčam buď klasickú žiletku ale radšej si kup Weet...je to depilačný krém....používajú ho ženy....na nohy...funguje na báze podobnej ako kyselina....jednoducho rozpustí chlpky ktoré potom stiahneš dole priloženou umelou špachtlou...je to dočasné odstránenie na pár týždňou....podotíkam bezbolestné a neporežete sa pri tom.........alebo ich jednoducho nafarbite na blond...melírovaciou farbou na vlasi

Sam89

ja mam 15 a na svoje zarastanie sa nestazujem holim sa asi raz za tyzden alebo raz za dva tyzdne..a nemam s tym ziadny problem skor mi vadi ochlpenie pod pazuchami a fuzy xD