Muzi aky typ zeny vas nepritahuje?

Príspevok v téme: Muzi aky typ zeny vas nepritahuje?
Zvedavka

myslim len co sa tyka vyzoru cize telesneho vzhladu ( vyska, telesne rozmery, farba dlzka kvalita vlasov, crty tvare, styl obliekania a modnych doplnkov)
ake chybicky krasy na tele zeny vam vadia ze by ste si s nou nezacali vztah?
pls nepiste o dusevnych vlastnostiach a spravani bavme sa len o vyzore a nepiste ze na vhlade nezalezi lebo toto vam neverim na vhlade vam zalezi so skratou by ste urcite chodit nechceli.

magister

Agnes998, ked sa muz stane gayom tak evidentne zeny zlyhali na trhu vztahov. ale suhlas ze ten ich trans nabozenstvo je humus.

rhea

tak podla mna su aziti, ci uz zeny alebo muzi total asexualni... ale proti gustu... nechapem, co je na nich pekne, taki mali, upistani, uskriekani, bez vychovy, pluju vsade, aj vnutri... a crty tvare- ploche tvare a nosy, sikme uzke oci -no comment.. si predstavte, ze by mal beloch take crty, by ste si o neho ani bicykel neopreli.. ako nediskriminujem, len mi nedalo nereagovat..

Správnychlap

Agness ja mám priateľku slovenku len ze keď som bol s kamosom a bratom na dovci v ázií tak preto to tvrdím aj tie tu čo sú na svk aziatky sú pekne ako vidím a nepotrebujú ani mejkap a sú chutnučké :)
Slovenky majú tu chybu ze strašne hrajú sa na dôležité a na niekoho kým niesu. Nevedia byť samé sebou a sú ľahko ovplyvniteľné tým čo diktuje svet módy a líčenia.

mimi 235

Myslim si, ze zena ma mat zvlastnu charizmu. Muzi nepotrebuju vyzívame zenske, ale upravene prirodzene. Zvlastne oblecenie, ale tiez nie "lacne". Avsak stihlost je urcite prednostnejsia.

Agnes998

Správnychlap ked sa ti slovenky zdaju moc umele aby si nebol prekvapeny, ked sa z tej tvojej krasnej aziatky vykluje chlap. Aziati su najkrajsi transexualy, je ich tam hrozne vela a su velmi ziadani medzi muzmi tvojho typu. Poznala som Slovaka, co si takeho mladeho sladkeho aziata vydrziaval.