Oslabena bunkova imunita - co to znamena a da sa liecit?

Príspevok v téme: Oslabena bunkova imunita - co to znamena a da sa liecit?
simona2010

po stale sa opakujucich nachladnutiach som sla na testy a zistili mi oslabenu bunkovu imunitu. Dr. povedala ze to sa mi mohlo zmenit po porode (mam 31, 1 dieta, sportujem, nemam nadvahu ani ine zdravotne tazkosti)...ked tak citam veci ohladom ockovania mozem to mat aj z ockovania proti chripke...dala som sa zaockovat (ovca...) asi pred 7 rokmi. Da sa tato 'choroba' nejak liecit? mozem mat z toho este vacsie komplikacie?pytala som sa Dr ze ci staci ked upravim stravu, obmedzim cukry a tak a ona ze nie ze zivotosprava na to nema vplyv...haha zasmejem sa.ale aj tak si nemyslim ze by som sa nejak zle stravovala...no a uzivam isoprinosine momentalne, dufam ze pomoze lebo byt kazdy mesiac tyzden mimo kvoli nachladnutiu ma uz nebavi...

Patulka

MiMi335 suhlasim s tebou. Ja som sa bola pytat v lekarni na nejake lieky na imunitu a lekarnicka mi odporucila wobenzym. Tak som si ho nakoniec kupila a som max rada, lebo ho beriem uz dlhodobo a naozaj sa mi osvedcil.

MiMi335

ahoj, ja som na imunitu brala enzymy, wobenzym (v cakarni u imunologicky boli letaky na wobenzym rovno na stole :) enzymy som brala niekolko tyzdnov a okrem toho ze sa mi prestal opakovat zapal mocovych ciest, v zime som prestala byt chora. Ja som s wobenzymom velmi spokojna

rhea

ahoj, mne to zistili na imunologii a ihned mi dali liek imunor.. este nevidim vysledky, lebo ho beriem kratucko... ale samozrejme, ze sa to da liecit, len to chce dlhsi cas, to mi povedela doktorka

RNG

Oslabena bunkova imunita je z oslabenych bunecnych stien, kadial mozu prenikat rozne mikroby. Na napravu su doplnky, najma dlhodobe brane niektore oleje/lipidy a aloe vera
Proti viralnym chorobam ale pomaha si zvysovat viralnu imunitu, lebo virusy preniknu do tela tak ci tak, nech mas akokolvek kvalitne bunkove steny.

Strava ma vplyv na vsetky procesy v tele, len velka vacsina lekarov o tom nema ziadne podrobne vedomosti