Môže človeku chýbať vzťah?

Príspevok v téme: Môže človeku chýbať vzťah?
smilestarr

Koncom marca som mala 22 rokov.. Skončila som fajn VS, mám prácu, priateľov, rodinu. Dosť ma zaujíma či človeku môže doslova chýbať vzťah.. Svoj prvý a posledný som ukončila v lete 2011. Od vtedy som bola na nie jednom rande, namotaná, sklamaná dokonca aj neúspešne zaľúbená. Chýba mi blízkosť milovanej osoby, chýba mi milovanie, plánovanie, trávenie času, pocit , že k niekomu patrím, že niekto na mňa myslí, atd... Je to pre mňa už strašne dlhá doba , v podstate dva a pol roka NIČ. Občas rozmýšľam, kolko to TAKTO ešte bude trvať. Nie som Miss world ale ani žiadna špata ;-) Dosť často počúvam vety typu- ako to že ja nemám frajera, a prečo takto dlho už nemám, atd.... Chýba mi taký ten parťák do života. A čím dlhšie to trvá, tým je to pre mňa ťažšie. Viem že som mladá, ale reči typu : Neboj to príde- mi už idú na nervy... Je tu niekto na tom podobne ??

magister

absolutny suhlas, youki.

autor temy - ano moze, je to ta naprimitivensjia vlastnost vsetkeho ziveho vo vesmire. biologicka potreba byt vo svorke-skupine a nie len mnozist sa single kade tade (toto je umelo vytvorena idea moderneho cloveka, ktory za 20 000 rokov nemal obdobu)

youki

u nas v rodine sa skoro vsetky partnerske vztahy rozpadli, tak som sa uz davnejsie rozhodol, ze si najskor poriadne premyslim a urcim priority pred hladanim partnerky.
Stanovil som si niekolko hlavnych zasad, ktore su pre mna dolezite. Su to uplne zakladne charakterove a nazorove vlastnosti (podla mna), vobec sa netykaju vyzoru a zistil som, ze nemam kde vyberat. Rovnako aj chalani z mojho okolia - ak nemaju vztah, skor su to ti, ktori si su vedomi svojej hodnoty a nepustia si k sebe len tak hocikoho (opat nemyslim vyzor).

Ak chce niekto spolahliveho partnera, musi sam byt spolahlivy, tym sa obklopi spolahlivymi ludmi a tak to pojde dalej...

sewie

no vidite, je nas tu viac ako dost v podobnejs situacii...skratka si mylsim ze by nam okolie malo prestat vtlacat do hlavy ze ked nikoho nemame tak sme bud zarucene lezby alebo nejako divne, menej cenne a mali by sme sa citit trapne!ze nam je smutno, je normalne ale bolo by pekne keby nam to okolity svet nezhorsoval a nepoukazoval na to...clovek je ovela viac ako to ci je zadany alebo nezadany! aked nas prestanu stresovat, tak sa snad aj my prestaneme stresovat a pozitivnym pristupom sa skor najde aj nejaka spriaznena dusa:)

lilyiankaa

karkulka, samozrejme to nebolo myslené a mierené na teba, ja som len dala príklad, prečo niektoré ženy z môjho okolia sú stále single ..... a to, že chcú chlapi len pekné baby, tomu never ..možno na jednu noc, alebo aby ich reprezentovali, ale do života chcú iní ..pretože niektoré pekné toho v hlave veľa nemajú ....

karkulka666

lilyiankaa, dakujem, ale práveže ja nie som vobec náročná, som obyčajné, jednoduché dievča,viem že nevyzerám ako modelka z časopisu a to je asi ten problém. Dnešní chlapi chcú len pekné baby a na také trápne rečičky že vonkajší vzhľad neni až tak doležitý proste neverím, už som sa o tom dosť velakrát presvedčila. takže keby som aj možno mala nejakú duševnú krásu, je mi absolutne k ničomu kedže je to dnes o inom...niekedy si myslím, že ked človek nie je až tak fyzicky príťažlivý, tak už nemá právo na lásku?! no neviem...mrzí ma to, je mi z toho smutno, lebo naozaj nechcem od života až vela...len raz spoznať aspon závan nejakého záujmu o mna zo strany opačného pohlavia, proste obyčajného muža, jednoduchého, skromného, charakterného..nič viac...ale tak nie je mi súdené...doteraz o mna nikto nikdy neprejavil záujem, ani sa len na mna nikto nikdy nepozrel alebo neusmial. Je to dosť sklučujúce ked viem, že nikto o mna nestojí a zrejme už asi ani nebude.čo už...život je už taký a nepomožem si nijako

PS1

Kablica, mas priatela? Lebo ja som tak trochu sam. Mail: bestt3 azet
Dufam, ze mi zase nebude pisat nejaky prihriaty chlap.

PS1

Niekto si zaregistroval moju prezyvku PSC - ha, ha, ha. To musi byt absolutna programatorska genialita, ak si to zvladol:DDD No, fucked funny:-)

PS1

Ja som chcel ist do vztahu, ale nejako ma to preslo:-) Presne taky zivotny styl aky mam, mi uplne vyhovuje a nejako nechcem nic na tom menit. Ja sa nikomu nebudem prisposobovat. I want to live on my own:-)