Láska cez internet

Príspevok v téme: Láska cez internet
Merlin

Vyšla niekomu z Vás láska cez internet ? Môžem byť zamilovana aj keď som ho ešte nestretla ? Nikdy som si nemyslela že sa mi niečo take stane vždy som považovala lasku cez internet za niečo nenormalne no sama som do toho padla. Pišeme si každy deň, skoro stale som na nete lebo ak si chvilu nepišeme tak mi chýba. Problem je dialka inač by sme sa už davno stretli. Ďalšia vec je že neviem čo on cíti ku mne pretože povahovo je to komplikovany chlap :D nerád vyznava svoje city ale neraz mi napisal že ma má rád, že ma chce a citi ku mne asi niečo viac. No jak je reč o vzťahu tak sa tomu vyhýba aspoň ja mam taky pocit.. Takáto láska sa mi nezdá byť normalna preto som to chcela skončiť nech sa ešte viac nenamotam ale nedokažem to velmi mi prirastol k srdcu a bez neho si neviem a ani nechcem predstaviť deň :) nejake rady ?

smilestarr

Osobne som sa už nie raz s niekým stretla cez net. Dokonca z jedneho bol aj vzťah. Tento rok som niekoho spoznala znova. Písali sme si deň čo de§ neskutočné kvantum, este aj v čase ked žil mimo SR. Potom sme sa stretli, pisali vkuse dalej... A potom som mu naznačila že neviem čo je medzi nami. On zostal zaskočený ako nechápal, ako som sa mohla tak //namotať// ? cez písmená. Ja som stále dúfala s tále čakala... ze možno sa to zmení, možno,,, Trvalo to POL ROKA.. Ano pol roka som mala oči len pre neho, v kuse som na neho myslela, ked sme si deň nepísali chýbal mi ....
Momentálne je ešte mesiac mimo SR ale potom bude tu , 6 km odo mňa. Už nechcem , aby sme si písali aj ked je to neuveritelne ťažké, nič o nom nevieť , vidím že je tu a nič.... Strašne mi ten človek chýba, niekedy až neviem čo mám robiť.. a tak si poplačem. Mám v pc kopa jeho fotiek, vieme o sebe strašné kvantum vecí a ten pocit že NIKDY medzi nami nič nebude a každý si pojdeme po svojom je strašne strašne ubíjajuci. pre mňa vždy bude niekto ..iný... Niekedy rozmyšlam , či tento pocit niekedy prejde... Či raz spoznám niekoho kto bude ako on. Škoda , že sa nedá srdcu rozkázať ...... Škoda, že sa nedá tak ľahko zabudnúť :(((

Merlin

xdanielax ---> ano chcela by som vzťah pretože na jar sa ma presťahovať do toho isteho mesta kde žijem ja, kvoli práci :) ja netvrdim že je skvely lebo nie je ani sama neviem čo na nom vidim na nič sa nehra, nesnaži sa byť dokonalý ale ked ste zamilovany aj v najvačšom debilovi vidite boha :)

xdanielax

Ved uvidis, ked sa stretnete.
Ale, za predpokladu, ze by bol taky skvely aj na zivo, chcela by si "vztah", kedy by si cakala mesiac(e), kym sa znova uvidite? Alebo myslis, ze by sa to zrazu, ked si poviete, ze budete "spolu" zmeni? Podla mna nie.

Ale na internete sa da urcite spoznat aj fajn muz, preco nie? Je to jedna z moznosti a poznam ludi, ktorym to vyslo.

Merlin

Agnes998 ---> ako som už pisala obaja sme zaneprazdneny škola, treningy, praca... Byva asi 400 km daleko takže je to s tym stretnutim trošku zložitejšie ale v decembri isto pride :)

MultiLevel

suhlasim s Phoe...
to co teraz k nemu citis je vsetko mozne, len nie laska. Vies o nom len to, co ti sam napisal. Takze az budes vidiet ako reaguje v najroznejsich situaciach, az potom mozes zacat k nemu nieco citit....

phoe

Zamilovať sa cez net nie je problém. Stačí používať správne slová a hneď je z každého chlapa ideálny. Realita je o inom.

Agnes998

No a preco sa nestretnete? Byva na druhej strane zemegule ci co? My sme od seba byvali dvesto km a cas sme si na seba nasli