Láska cez internet

Príspevok v téme: Láska cez internet
Merlin

Vyšla niekomu z Vás láska cez internet ? Môžem byť zamilovana aj keď som ho ešte nestretla ? Nikdy som si nemyslela že sa mi niečo take stane vždy som považovala lasku cez internet za niečo nenormalne no sama som do toho padla. Pišeme si každy deň, skoro stale som na nete lebo ak si chvilu nepišeme tak mi chýba. Problem je dialka inač by sme sa už davno stretli. Ďalšia vec je že neviem čo on cíti ku mne pretože povahovo je to komplikovany chlap :D nerád vyznava svoje city ale neraz mi napisal že ma má rád, že ma chce a citi ku mne asi niečo viac. No jak je reč o vzťahu tak sa tomu vyhýba aspoň ja mam taky pocit.. Takáto láska sa mi nezdá byť normalna preto som to chcela skončiť nech sa ešte viac nenamotam ale nedokažem to velmi mi prirastol k srdcu a bez neho si neviem a ani nechcem predstaviť deň :) nejake rady ?

darling

Merlin ktohovie s kolkymi si takto ten tvoj internetovy priatel pise. Keby chcel uz davno by si nasiel cestu ako sa s tebou stretnut. Ale on ta berie len ako taku internetovu kamosku na popisanie(pokecanie) kedze si pisete. Nieje to len laska z tvojej strany?