Trpnutie koncatin

Príspevok v téme: Trpnutie koncatin
dadiana

prosim poradte, som zufala, trpiam tazkou anorexiou a asi v dosledku toho mi strasne trpne lava noha, obcas aj lava ruka..najhorsie je to vecer..nemozem tak poriadne chodit, chvilami je noha dokonca krcovita..navyse mam problem s motorikou,,von mozem chodit iba ked sa drzim otca..prosim , ak ma niekto podobny problem, nech napise..co mam s tym trpnutim robit..nejedna sa uz o trvale poskodenie? vymizne to po vylieceni sa?budem vdacna za kazdy prispevok

Žužova

Musí existovat sposob ako to zmeniť ,možno ešte čakáš stále na ten pravý podnet,ktorý ta donuti stým niečo začat robiť . Dúfam že áno..Verím že áno ! ... Ja trpím bulímiou viac ako anou ale v poslednej dobe mám myšlienky podobné tvojim. je to peklo,ale ked človek chce dás a z toho dostať . bohužial, musí CHCIEŤ....

dadiana

žužova, dakujem moc krasne za to, ze mi drzis palce..poviem Ti len tolko, ze uz zial strcam vsetku nadej..uz som vyskusala hospitalizacie, liecby, literaturu, terapie..vsetko mozne a ani to so mnou nehlo,,niekedy rozmyslam nad tym, ze by bolo lepsie umriet, ako sa takto trapit..neviem ale zmenit ten svoj strasny stereotyp..cely den nie som schopna do seba nic natlacit, najem sa az vecer, lebo hned nato idem spat,aby som nemusela mysliet na to, ze som jedla..
ale aspon neklesam na vahe,,stagnujem
ozaj, mas nejake skusenosti aj Ty? dakujem

Žužova

Dadiana, čítala som celu tvoju tému ,,zomieram?" a velmi ti držím palce aby sa ti podarilo sa z toho pekla dostať a vyzdravieť . Buď silná,začni bojovať !!!

qwerpoiu

Dadiana, tak tam bez znova. A v Pezinku si este nebola, tak to aspon skus. Fakt su tam prave take vahy aku mas ty, nebola by si jedina, mozno by si ziskala motivaciu, ktora ti chyba. Zavolaj si tam a ries svoju situaciu.

dadiana

..viem, som nemozna, ale ja uz mam taky strach tam ist..ja som uz akoby zmierena s tym, ze to uz lepsie nebude,,ja uz inak zit neviem a netusim, ci to jedna hospitalizacia zmeni..ja som uz bola v nemocnici tolkokrat,,a nic nepomohlo..prepacte

qwerpoiu

Dadiana, bez do Pezinka. Prave su tam stavy, v akom si ty. Vyska 174cm a vaha 32 kg. To chces takto zit cely zivot? Zavolaj si tam na hospitalizaciu. Lepsie ako premyslat, ci za svoj zdr.stav dostanes nejake peniaze zo socialky.

dadiana

dakujem za prispevky, vyskusam:-)
s anorexiou sa pasujem uz vela rokov, zatial bez uspechu..
velmi ma mrzi, ze otcovi takto ublizujem, ale uz som stratila nadej na uzdravenie,,neviem, ako by som sa o seba postarala, keby niet jeho..raz to vsak pride a potom uz naozaj neviem, co budem robit..nikoho nemam..brat sa o mna nezaujima, neznasa ma..zostanem sama chora, bez penazi a isto aj na ulici...este by som sa opytala: je nejaka moznosti pomoci takymto ludom ako som ja? myslim tym nejaku socialnu pomoc..dakujem

ema violet

Ahoj Dadiana,

mne na problem s jedlom pomohla svojpomocna skupina Overeaters Anonymous. Bez poplatkov, jedina podmienka clenstva je tuzba prestat nutkavo jest, ktoru som mala. Mitingy byvaju raz tyzdenne pondelok 19:30 na Cukrovej 14, kam chodim. Treba zvonit na zvoncek kancelaria. Kludne mi napis, na email ema.violet@gmail.com mozem tam ist s Tebou.

Papa

qwerpoiu

Dadiana, ako konkretne teraz riesis svoju anorexiu? Stravujes sa tak ako mas, alebo to mas na haku? Chudak otec.