Pocity na odpadnutie, tlak v hlave pri soferovani

Príspevok v téme: Pocity na odpadnutie, tlak v hlave pri soferovani
tetanicka

Ahojte, chcem sa poradit, ci sa niekto z Vas stretol s podobnymi stavmi. Som aktivny sofer, nikdy mi to nerobilo problem, ale za posledne obdobie sa mi stava, ked idem sama v aute, ze mi zacnu take divne tlaky v hlave, konkretne v spankoch, co vyvolava pocit na odpadnutie, malatnost, mam pocit, ze kazdu chvilu havarujem. Nestava sa mi to pravidelne, ale vcera to bolo take vazne, ze ma to velmi vystrasilo. Pocity su iba v aute pocas soferovania, najma ked som sama. Nemam pocit, ze sa privelmi pozorujem, ale jasne, ze po vcerajsku ked sadnem do auta, budem vystrasena. Vcera som bola v neskutocnom krci z tych pocitov v hlave. Pre objasnenie mam tetaniu, stav je stabilny, beriem rivotril, AD som sa vyhla a pravidelne navstevujem psychologa. Vseobecnej lekarke som o tom hovorila, vysmiala ma, ze sa nemam mic pozorovat, u ocnej lekarky som bola, vsetko v poriadku, neurolog mi povedal, ze to moze byt stresoveho charakteru, ale na ziadne vysetrenia ma neposlal. Neviem co mam robit, nemam pocit, ze som v strese zo soferovania, neviem konkretizovat kedy mam tietopocity, ale bojim sa, co to moze byt a neviem ako si pomoct. Stretolsa uz niekto s podobnym problemom?? Viete mi poradit? Tetanici, nestava sa vam to tiez nahodou? Unavou to nie je, a stalo sa mi to uz predtym, ako som brala Rivotril. Dakujem

0mema

Taketo stavy su zvacsa sposobene ochorenim chrbtice a ked sedis v aute v istej pohole, nemusi ti to vobec robit dobre a niekde ta nieco tlaci

board

I love playing video games. I can relax after a day's work only this way. I want to immerse myself in the game and enjoy the magical world. So thank you very much for the game poppyplaygame.io you recommended.

debilita

si v prvom rade uvedomte, že na tej ceste nie ste sami! ked mate taketo "stavy" tak radsej chodte autobusom/vlakom ale hlavne! riešte to so svojim lekárom... aby sa nestalo ze koli svojej debi-lite/nezodpovednosti niekoho na ceste zabijete!

rodrigo

Dobrý deň
ja by som sa chcela do tejto debaty zapojiť lebo podobný problém mam aj ja
prvy krát sa to stalo asi pre 4 rokmi
sla som v noví z Ba do ke a ked som vyšla z tunela tak ma to postihlo no pripisovala som to únave. a po dvoch rokoch sa to vrátilo no uz častejšie a častejšie. Najprv len v tuneloch potom stale v noci a teraz uz niekedy aj cez deň. a hlavne na diaľnici. niesom liečena na žiadnu chorobu. no mam z toho strach. predtým som dokázala šoférovať aj 12 hodín vkuse a teraz mam strach prejsť 12 km. neviem co s tým ...

Cindy35

? legenda,a Teba nikdy nepostipal kliest alebo komar? podla reakcie sudim ze aspon 50 kliestov, kedze si taky nervozny.

a z coho si myslis, ze mas panicku poruchu? z neba spadla? daj si spravit infekcny rozbor, ak tam nemas borelie, tak urcite babesiozu alebo erlichiozu, psychicke poruchy su vo vacsine iba nasledok ineho ochorenia. a to antidepresiva iba potlacia a pricina sa nevylieci

He Is A Legend

Ano ja to mavam mam Panicku Poruchu to je to iste ako tetania.. a Cindy prosim ta ty uz prestan vkuse splietat tu tvoju boreliozu co setkych postil kliest alebo co ?? prestan vies H...O o tom .. Ked chces napis mi eamil tetanicka mozme o tom pokecat