Bojím sa isť pracovať do zahraničia

Príspevok v téme: Bojím sa isť pracovať do zahraničia
neodvážnaa

Mam obavy. Už som síce dlho nezamestnana. Mohla by som ísť robit do nemecka do Mcdonaldu. Ale neverím si vobec, moja nemčina je uplne slabučká. Neviem Bojím sa tam ísť. Neviem čo mám robiť, pretože tu sa mi robota nedá najsť. Tam by som zarobila 1100 a ostalo by mi z toho 800 len pre seba... :( a bývala by som s kamarátkou. ale strašne sa bojím tej nemčiny, nerozumiem vobec nicomu ani v telke ked hovoria a v škole sme ju nemali len 2 roky ...ZAROVEN CHCEM tam ist, ale strašne sa bojím že ma z tade hned vyhodia a potom si už vobec nebudem veriť ani to trošku co si teraz ...

neodvážnaa

už som bola za šefom.. celkom v pohode..su tam dve ženy take sekery tých sa budem báť.. inac su taky napomocný.. bola som na tej párty ale to bola nuda , suchári su len sme sedeli biedne... no a napozajtra začínam..tak ocakávam katatrfou..

neodvážnaa

že kde som ? haha nepoviem radšej :D AK SA TAM udržim potom poviem... no snazim sa uvolnit nemysliet na to urputne.. ale strach ma drži... ale už nak mam za sebou prve dva otrasne týždne