Vegani - ako ziskat proteiny zo stravy + strava

Dexter2016

Pokiaľ potrebuješ nejaké proteiny zo stravy a si vegán tak ti doporučujem BIO protiny bez živošíčnych bielkovín, alebo si pozri nejaké BIO doplnky výživy na www.pilulka.sk a mám pre teba aj tip na zľavy -odkaz odstránený-.

0vecka

sissiny ono neni az taky Problem dostat bielkoviny napr taka chlorella ich ma celkom dost... skor by som povedal ze je Problem s aminokyselinovym spektrom teda v mese mas ine aminokyseliny

pepika

prirodny protein napr, ja uzivam Plantforce Synergy Protein, je to ryzovy bez lepku a laktozy nezatazuje zaludok, kupujem si to u vitarian.sk

Zuzi H.

Ahojte. Mohli by ste mi prosím vyplniť dotazník. Je to k mojej stredoškolskej odbornej činnosti. Téma TOFU . Vopred Vám ďakujem. Keby ste to mohli ďalej rozposlať. docs.google.com

RNG

MatoK nedavas sem prave najlacnejsie znacky. Pozri na iherb.com pod proteins a najdes tam rozne za zlomok tej ceny, napr hrachovy, konopny a podobne.Alebo Swansonvitamins.com, alebo puritan.com a ine.

RNG

sweater, ja som svojho casu bo;l tiez vyskumnik, a viem ako sa da dospet k roznym zelanym vysledkom, ktore vobec nemusia hovorit pravdu asle to, co si skupiny, pre ktore sa tro hodi zelaju. Takze v ziadnom pripade ziadne vyskumy neberiem za 100% fakty, len ked sa nieco z roznych nezavislych zdrojov a pomerne reputabilnych dosial opakuje znova a znova, tak tomu dam aspon tych 90% dovery a uvediem to aj sem.

Samozrejme "informacie" od vyrobcov a distributorov doplnkov nikdy neuvadzam, ti su prilisne nespolahlivi a zavisli na predaji a spravidla si to priaznivo prifarbia prinajmensom az dokonca drzo klamu.