Za noc tučka

Príspevok v téme: Za noc tučka
butaby

Včera som sa prejedla, jedla som všetko možné a nevyzvracala som to ( pre mňa úspech ). Lenže dnes keď som sa videla fuj čistá katastrofa. Radšej som sa ani nevážila ale isto tam bude aj o 4kg viac keďže stehno mám o 3cm viac a obvod zadku o 3-4cm viac.
Je to zadržaná voda či som za noc tak neskutočne pribrala???

butaby

Ďakujem za odpovede.
Aj mne to je čudné že za noc taká zmena, že akosa dá tak rýchlo pribrať. Ale je pravda že mám taký pocit opuchnutia, prsia mám ako pred krámami, naliate vodou a aj ponožky sa mi "zarezávajú" .
Neviete nejaké osvedčené triky na odvodnenie? Viem že káva odvodňnuje, urologický čaj...
čo sauna?

phoe

A nevazila si sa, ale si sa merala ? :DD nepoviem keby si povedala že ti narástlo brucho, ale v nohách to mať nemôžeš, to je nonsens. Nepozoruj sa toľko. Je normálne mat dve kilá hore dole

butaby

Nemerala som sa zle lebo sa meriam každý deň stále na rovnakom mieste.

Lenže ja mám anorexiu momentálne s nejakým bulimickým obdobím, moje telo je zvyknuté na malá porcie jedla a aj to len zelenina, ovocie, nízkot. jogurt alebo niečo takéto.
A teraz keď som sa tak prejedla (pečivo, keksíky, kadečo jedno cez druhé) tak si myslím že si nabralo a uloží si do zásob :( Musela som si dať aspoň preháňadlo keď som už nebola zvracať nech to dostanem von

phoe

To je len ti čo máš v bruchu, čiže to pôjde von. Zjedz nejakú vlákninu, zeleninu, daj si pár lahsich dni, nech to ide von. Nie že prestanes jest, lebo to v tebe zostane. A pi vodu.

ouii..

v prvom rade sa po prejedeni nevaz, nemeraj, nekontroluj, to je najhorsie, co mozes urobit. tak ti poviem, je mozne pomerne dost sa nafuknut (su to sice smiesne cisla pre zdravu zenu, ale nam pripadaju tragicky), mozno aj tie 3 kila do rana. po prve, to jedlo nieco vazi (zober si, ze len take stredne jablko ma 100 gramov, bezna porcia jedla v restauracii dokopy aj pol kila, to sa pocas dna nazbiera kludne na vahu kila, mozno aj viac, potravy denne. pokial si zvracala doteraz, cize si nemala moc zostatku v crevach, taky zachvat moze na vahe urobit viac, ale to nie je tuk, to je obsah criev. plus, bulimicky mavaju tak nizky obsah vody v tele, ze to telo zadrza a maju aj omnoho vyssi sklon k tvorbe opuchov - prave preto ten pocit "pribratia", ono objektivne mozes byt trosku "makksia", z tej vody. ale je to LEN VODA, nic viac, to sa vycura raz dva, rovnako doslova za par dni vie byt taky burlivy vikend prec zo zadku, nic sa neboj.

ja napriklad mam taky cyklus, ze tyzden pred kramami som o dve tri kila tazsia a vidim na sebe, ze som opuchnuta, do tvare mam plnsie lica, proste som cela taka naliata. rovnako, ked pijem alkohol, na druhe rano zaliata vodou a potom dobre tri dni, kym to vsetko vycikam. a zasa naopak, po kramoch som som uplne odvodnena, s malickym zadkom, stihlimi stehnami, viditelnymi crtami v tvari. ale stale si hovorim, objektivne som stihla, mozno nie vzdy pevna, ale to je len nas prilis kriticky pohlad, zvysku sveta je to tak jedno. mozno si to vsimnu, ale uprimne ich to nijak netrapi

w.w.

Aby si pribrala 1 kg tuku, musela by si zjest 30 tisic kJ!!!
Co sa tyka toho merania- urcite si sa zle zmerala.
A pribrat 4kg za noc je nemozne, takze klud.