Ženy, čo hovorite na umelé mihalnice?

nina100

Ludia žijeme v 21.st. umele mihalnice ak su POZOR v dobrom salone spravené a nie zo shitných materiálov očiam ani mihalniciam neškodia, lepidlo neškodí a su spravené tak aby neboli umele, da sa to spravit aj prirodzene, zavisi od toho aké chcete. Ja ic momentálne mám a som spokojna, udia chvália, nemusím sa malovat, aj ked už mi pár vypadlo stále to nie je vidiet tak su spravené, kamoška už ich s prestávkami má rok a svoje mihalnice stále má také isté, treba vyberat kvalitný salon. podla skuseností nie podla ceny. ja odporúam MIHALNICE SENEC. nádherné mihalnice a kvalitná robota

Plesajko

Boli sme s manzelkou na plese, kozmeticka jej predtym nalepila trsy a z jedneho oka sa jej odlepil jeden a z druheho 2 trsy, vyzerala ako zmoknute kura, som sa hanbil za nu, odvtedy jej zakazujem si lepit nieco na mihalnice. A nehladiac na to, ze ked jej to dala kozmeticka dolu, tak jej odpadli aj niektore jej povodne. Mihalnice su velmi krehke na to, aby sa na ne nieco lepilo a zmurknutia su extremne rychle, cize ta zataz sa zvacsuje, tak si vysvetlujem, preco to tak trha mihalnice.

lianka22

Presne trsy su aj za mna fajn, aj ked coraz castejsie nosievam aj cele riasy:) pacia sa mi, ale trsy su jemnejsie

christine2

baby vyskusajte nalepovacie trsy :-) ja si uz dlho kupujem tieto notino. sk/ardell/individuals-trsove-nalepovacie-riasy-bez-uzlika/ su celkom lacne, a vypadá to super prirodzene :-) vzdy si len do kutikov nalepim tak 3 a krasne ot zahusti, otvori oko :-)

klaricia

zvacsia mi vydrzali pekne tak 2 tyzdne a na ten treti som musela ist uz na doplnenie. nepoviem, vyzerala som podla mna s nimi omnoho krajsie no po case ma to neustale doplnanie prestalo bavit

eviku777

ono je to pekne, pohodlnne zena posobi stale ako namalovana, upravena, ale ked sa rozhodnete s tym skoncovat budete mat riadne znicene svoje riasy, kamaratka mala len mesiac 3d riasy boli krasne a prirodzene, ked ich dala dole zostala takmer bez mihalnic, co sa jej davalo dokopy zhruba 3 dalsie mesiace.....

daniela2

ja som ich mala dvakrát a veľmi som sa sama sebe páčila. Mala som ich nalepené u kozmetičky a vydržali tuším mesiac, ak sa dobre pamätám. Len akurát to, ako ich naliepalo, trvalo 2 hodiny a potom sa mi to lepidlo alebo čo dostalo do očí a príšerne štípalo. Nejak to beriem tak, že som vyskúšala, potešilo, ale stačilo.

lianka22

Mne sa to páči, ale mám radšej tie, ktoré si každý večer dám dole, permanentné by som nechcela. takto si môžem nalepiť riasy kedy chcem/potrebujem :) a hlavne vyzerajú aj celkom prirodzene, záleží ktorý typ.

Fleur-de-lis

podľa mňa to vyzerá neprirodzene a smiešne. Ako také bábiky. K tomu ešte červené líčka a môže sa ísť na karneval....

mihalnicka

osobnu skusenost nemam ale vidim svoju mamu ako si ich casto lepi. pouziva trsy nie tie v celku. a hocikedy jej to odpadne a vyzera to komicky :D a upozornujem ze nepouziva ziadne lacne smejdy co kupi v obchode vsetko za jedno euro :) a sice to vyzera dobre ale ked si ich da dole tak uz nema ziadne svoje mihalnice. dala si ich raz na vynimocnu spolocensku akciu zapacilo sa jej to a uz je to vyse roka co si lepi. aj by chcela prestat ale hanbi sa chodit bez mihalnic a neviem ako dlho potrva kym jej dorastu vlastne. na jednej strane ma vyhodu ze usetri cas malovanim a na spiralach na druhej strane ma komplex ze si ich uz stale musi lepit. ako paci sa mi to.ale ak by som si mala vybrat tak urcite nie. aspon nie dlhodobo