Prvé gynekologické vyšetrenie

Alexa22

chcela by som som konecne vediet co je pravda, necitala som uplne vsetky strany, len prvych par...no nikto hovori tak, iny zas inak....
ked mam 22 a som panna a este som nikdy na gynek.vysetreni nebola, tak bude ho gynekologicka robit cez posvu alebo cez konecnik? Citala som, ze niektorym robili cez konecnik, inym, ze cez posvu..lenze co pannenska blana v tom pripade? hlavne ked mam dost problem i tampon tam vnunut, docela to boli....

Nevinná

To bolo hrozné . Dal mi do vagíny takú tubičku .. To strašne bolelo . Potom som mala ostať v nemocnici ,že na druhý deň ma vyšetria , a povedia mi čo dalej . Na druhý deň mi povedali , že ma musia operovať lebo mi tam našli niečo .Ja som odmietla. Tak ma vyšetril cez konečník , a povedal že sa iba pomýli .. Ale k tomu mi dali ešte infúzie , a nasadili masku , a ani ma neuspali , a dali mi hadičku do vagíny.. Aj teraz to cítim ked si na to pomyslím . Hrozné

macka26

lydus

z nejakeho dovodu sa asi nasadzuje antikoncepcia v urcity den cyklu a nie ze ty si zmyslis a das si kedy tebe sa zda vhodne... pribalovy letak mas na co? sorry, ale to ako keby ti dal niekto antibiotika na kazdy den a ty si ich nasadit o dva tyzdne.. :D trochu treba aj uvazovat... teraz si tak akurat dodrbes cely cyklus

lyduš

Chcem sa opýtať, či je problém, ak som začala užívať antikoncepciu až v strede cyklu a ak budem mať sex na deviaty deň od užitia prvej tabletky, je takýto styk chránený ?
Môžem v takomto prípade otehotnieť ?

Glorya

Tvoja mama by sa to nemala dozvediet. Pretoze to co sa povie medzi tebou a tvojou doktorkou je lekarske tajomstvo. A myslim ze sa to pyta preto aby vedela ako ta spravne vysetrit alebo ti odporucit nejaku tu antikoncepciu a pod.

Lenka_552

ahojte. mam 16 rokow a rada by som sla ku gynekologowi ale trochu sa toho obawam. ani nie z procesu ale ztoho ze sa mama dozwie ze uz nie som panna. chcem sa opytat ze aj keby mama nesla so mnou tak by sa to nejako dozwedela? a to ze som neni panna sa aj niekde pise do papierow?? alebo to je len preto aby wedel ako ma ma wisetrit? pls dajte wedet... dakujem

zuzic

chumacka videla si ty vobec niekedy niekoho uierat na rakovinu napriklad??? ako mozes takto pisat?
vies co rob si co chces len dufam ze naozaj ta take nestastie obide...