Je to orgazmus?

behind

Pravdepodobne ide len o náznak orgazmu.Keďže nemáš sex , ani nemasturbuješ, tak telo je také viac vzrušivé a v spojení s nejakým snom, ktorý si nemusíš pamatať, mžeš takto reagovať.

DarkBella

lnlnhbkj nerozčulujem sa, len sa nebudem "učiť masturbovať" len preto, lebo to dnes robia 13tky... myslím, že je to moja vec, ja som len žiadala o radu... nie o odcudzovanie

#

Dark Bella tvoje zmýšľanie sa mi páči. :)
Nechceš byť moja priateľka? ;)
Vazim si také slečny ako ty. Môžeš byť hrdá na seba.
Posielam pusu ako dvere autobusu ;)) cmuk

lnlnhbkj

dark bella co sa hned rozculujes? ved on pisalze nemat sex v 21 je normalne. on pisal o masturbacii. preboha nikto tu nepisal ze mas roztahovat nohy a mat sex s kazdym uz od 13.. zacni pozorne citat

DarkBella

BIGBOAR podľa teba som mala už v 13 rozťahovať nohy chlapom, aby som sa teraz za nejaké veci nehanbila? kresťanka nie som, ale mám isté hodnoty, ktoré sú mi prednejšie... a hovoríš o sexe ako o niečom, čo sa dá naučiť? zaujímavé...

a keď sme už pri tom, sex chcem, ale nie hneď... neroztiahnem nohy len tak hocikomu... a tomu, komu bude na mne záležať, tie "srandy" vadiť určite nebudú... nestane sa kvôli tomu zo mňa radodajka, ako je dnes každé druhé dievča...

promocia

chalice- greenpisacka? :D ale v tom s tebou suhlasim ohladom tej prirody palec hore :)
dard bella je mozno asexualna su taki ludia co im sex vela nehovori preco ju hned odsudzujete? a aj keby bola krestanka nic zle natom nieje.

bigboar

DarkBella

si nabozensky vychovaná ??

v 21 nemat sex, to je este v norme, ale ze nemasturbujes a ani si orgazmus nemala je uz zvláštne, to budes mat v partnerskom zivote "vela srandy" potom, ked sa budes ucit to co sa uz ucia 12/13 rocne zaby,.. ako chces mat orgazmus s chlapom pocas sexu ked sama si ho navodit nevies ? popracuj natom radsej

chalice

Lulu2011 O ludstvo by zaniklo, ake vznesene. To chces povedat, ze vsetci co sexuju hned aj plodia hej? Si vedle, jak ta jedle. Kde mas napisane, ze sex musi viest hned k plodeniu?
A podla mna by zemeguli a prirode prospelo, keby ludia vyhynuli. Aj tak ju len nicia.