Je to orgazmus?

odpovedam

ja som s tym zacala, az ked som mala 21. dovtedy mi masturbovanie nechybalo, ako pises, ked nevies aky je to pocit, tak ti to nechyba. a teraz je to o tolko tazsie mat abstinenciu, ale da sa to, ked nasmerujes energiu inde. a aj predtym nez som poznala co to je orgazmus, tak som ho obcas mavala v spanku a viem to porovnat, bol to ten isty pocit. akurat teraz aj v spanku ak je, tak je ovela intenzivnejsi (to by si uz na 100% vedela, ze to je to) a aj sa mi spaja s obrazmi v tom sne.

DarkBella

ďakujem september za podporu..

"riťka" no bol to taký pocit aký som ešte nikdy nezažila... nemôžem povedať, že to bolo nepríjemné... skôr príjemné... a ak sa to skončila, cítila som sa skvele...tak uvoľnene...

september

Ale nechapem comu sa tak cudujete, ked sex a masturbovanie nepotrebuje, a ani ju to nejak prilis netaha. Prevazne kazdy s tym zacne v detstve, ak sa obcas na niecom suchnu atd. Cosi pri tom tam zacitia, zacnu to skumat, a tak sa k tomu dostanu. Ale vsak v pohode sa da chapat aj takych, co na to v detstve jednoducho neprisli... Oni sa aspon za tym nenahanaju, a oto vecsia je istota, ze svojho nepodvedu...

Lulu2011

no je to potreba :) mat sex, inak by ludstvo zaniklo, urcite su aj vynimky, ktore sex nepotrebuje asexualy rozny, ale tých je pomenej

hthere

ak si mala stahy v posve a pocit ktory opisujes tak to zrejme bol orgazmus. ja obcas mavam orgazmus aj spontanne v noci v spanku. nie casto ale raz za cas vynimocne sa to stane. viem co je orgazmus za normalnych okolnosti, takze to viem porovnat s tym zo spanku..

DarkBella

nepotrebujem sex a ani masturbovať... hlavne, ak som to nemala a neviem aký pocit mi má chýbať... niekto, kto je na to zvyknutý, môže mu to chýbať... ale spomeňte si na to, ako ste žili, keď ste to ešte nerobili...tiež ste to "nepotrebovali"

GoFruit

Nemyslim ze masturbacia je fyziologicka potreba. To si len ludia takto ospravedlnuju lebo nic lepaie nevedia povedat. Mozno to ma svoj pramen v detstve ked nam rodicia zakazuju hrat s so susulkami a pindikmi. Keby nam to nezakazovali mozno s tym nebudeme mat take problemy neskor a nebudeme sexualnymi organmi tak posadnuti

Lulu2011

myslim, ze je to fyziologicka potreba, aj ked si myslis, ze to nechces, telo sa s tym vysporiada same napr. orgazmom pocas sna