veľmi malé prsia

Príspevok v téme: veľmi malé prsia
anjika

Mám 32 rokov a veľmi - nulky. Jednou príčinou je, že som chudá a veľkosť pŕs vraj závisí od množstva tukového tkaniva. Aj robím dlhé roky posilňovacie cviky, no stále bez výsledku. Som vegetariánka a mäso jesť odmietam z morálneho presvedčenia. Deti nemám. Silikóny rozhodne dmietam!!!!!!!!!!!!! kvôli ohrozeniu zdravia. A takisto si nemienim kupovať ani všeliaké výrobky v lekárňach, lebo im neverím a bojím sa vedľajších účinkov. Ale vraj obsahujú pohánku, kukuricu a ešte nejaké zložky. Ak priberiem, nebude to žiaľ len v prsiach. Inak antikoncepciu neberiem, lebo mávam migrény. Chcem mať napríklad také dvojku - skrátka aby mi vznikla taká tá čiarka medzi prsiami, lebo to je pekné. Istotne mi dobre poradíte.

leocka

ahojte ja mam uz skoro 17 a velmi sa trapim pre male prsia.Uz 2 roky som pre to nebola na kupalisku pretoze sa hanbim aj pred svojimi kamoskami ktore su vsetky obdarene. Ja nemam skoro ziadne a to nie som ani chuda.Meriam cca165cm a vazim +-57kg...Bojim sa ze uz mi nenarastu:((

KajushKaaAA

Ahojky.Mám dosť veľký problém,
mám 12 rokov skoro 13 a mám strašne malé prsia(75/A pri niektorom zlom strihu podprseniek 75/AA)ale pri tom som dosť vysoká a tučná (175 alebo 180 teraz neviem/70).Niektorý sa mi za to posmievajú! :(.Len niekedy mám strach že mi už neporastú ale ani sa mi neformujú :-(.Prosím HELP!
Ďakujem

Deussh

A este nieco - viete, kolko mate vyhod kvoli malym prsiam? Mozte spat na bruchu, takmer ziadne obmedzenia pri sporte, nelietaju vam pri tom :D

Deussh

Ja mam tiez male prsia (1-ky), som chuda (170cm/48kg) a chlapi sa na mna lepia ako besni :-/...uz mi to ide aj na nervy :-/
Je pravda, ze chlapom sa vo vseobecnosti pacia viac vacsie prsia, ale sto ludi, sto chuti...
Nezalezi len na velkosti prs, ak mas male prsia a si stihla, ziadny problem :) ved velke prsia posobia pri stihlej postave velmi umelo

buxo

hladal som video na YT ako slecna nici veci prsiami no ale toto ma zaujalo tak tiez pridam svoj nazor. Nic sa ty netrap ze mas male prsia su zastupy chlapov co sa im pacia prave male prsia. a konic koncov ked budes mat 50 tvoje kolegine budu nosit prsia zastrcene za teplakmi kdezto ty ich budes mat stale na svojom miest. to je dost vyhoda nie? :-D
netrap sa absolutne bezpredmetne sa takto tyrat