veľmi malé prsia

Príspevok v téme: veľmi malé prsia
anjika

Mám 32 rokov a veľmi - nulky. Jednou príčinou je, že som chudá a veľkosť pŕs vraj závisí od množstva tukového tkaniva. Aj robím dlhé roky posilňovacie cviky, no stále bez výsledku. Som vegetariánka a mäso jesť odmietam z morálneho presvedčenia. Deti nemám. Silikóny rozhodne dmietam!!!!!!!!!!!!! kvôli ohrozeniu zdravia. A takisto si nemienim kupovať ani všeliaké výrobky v lekárňach, lebo im neverím a bojím sa vedľajších účinkov. Ale vraj obsahujú pohánku, kukuricu a ešte nejaké zložky. Ak priberiem, nebude to žiaľ len v prsiach. Inak antikoncepciu neberiem, lebo mávam migrény. Chcem mať napríklad také dvojku - skrátka aby mi vznikla taká tá čiarka medzi prsiami, lebo to je pekné. Istotne mi dobre poradíte.

slavka33

aj ja mam male prsia ,nulky takze ziadne,myslim si ze ked zena chce mat prsia vacsie ,jedine plastika.ja mam 23 rokov,som po porode,aj som kojila aj sa zvecsili ale ako som prestala vratili si do takej podoby ake boli pred porodom.baby ziadne komplexi,nicite tym same seba.a ked to uz nezvladate silikony istia hoci ja som proti tomu.rakoviny prs akoby ich nemala dost zien

modroočko

mam18 a mam ich male , dokonca nerovnomerne su. Najmensie z celej triedy a na telesnej je mi trapne prezliekat sa ... uz neviem co mam robit ..stale cakat ? vlecie sa to od zs ...uz nemam na to sil a od 9ky nevidim ziadnu zmenu.

Inkognito...

Ale trošku pouvažuj, či ti to stojí za tú operáciu. Je to len a len na tebe. Neodsudzujem ženy, ktoré si ľahnú pod skalpel, no všetko s mierou.

Inkognito...

Chceš "dvojky" z tabletiek? Dievča, neblázni :). Jedine plastika, nič iné nepomôže. Chápem, že vy ženské chcete vyzerať príťažlivo a výborne. Lenže ako sa vraví, pánbožko všetkým nenadelí rovnako. Buď sa s tým zmieriš, alebo jedine plastika. Alebo o 2 čísla väčšie vypchávky? Existujú vôbec také?

vebe

Trochu zvlastne, ked sa mama ci otec posmievaju svojej dcere v tak haklivej veci ako su prsia. reagujem na jeden prispevok co som si tu precitala. Mam dceru vo veku 17 rokov a syna o nieco starsieho. neviem si predstavit, ze by som sa im posmievala v niecom podobnom. Matka je ta, co ma vediet dceru podporit ci poradit, nie sa posmievat a to nehovorim a prsiach a podprsenkach.

Viali

ahojte baby bludim po internete cele dni, o silikonoch mam prestudovane hadam vsetko hladala som nejake forum kde sa nieco opytam popripade vyrozpravam....mam za sebou pubertu a casy do kedy by vam mali rast prsia cakala som ale od 15tky sa to ani nepohlo a problemom je aj to ze mam silnejsie kosti takze mam plecia siroke a som taka baba myslela som ze to prejde ved na tom nic nieje ale v tomto veku si uvedomujem ze takto to nejde....raz som sa otom bavila s kolegynou kedy mi povedala aby som jej ukazala prsia samozrejme v podprsenke a povedala ze mam dobre prsia a tak zo srandy som vybrala vystuz a vtedy pochopila bolo to komicke pretoze aspon tak z niecoho bolo zrazu nic....ide aj oto ze tie moje prsia ani nemaju pekny tvar a moje dvorce su vacsie ako moje prsia ani sebavedomie nieje take ako by malo byt tak som sa rozhodla ze tie prsia budem mat nech to stoji co to stoji a zaciatkom noveho roka by som to chcela podstupit velmi sa tesim ale aj bojim kedze mam precitane co to obnasa ale ja uz sa nechcem trapit ze v tricku mi viac odstava pupok ako prsia ak by mi vedel niekto povedat kto ich uz ma co prezijem dakujem:)

Xelibri

The normal boobs ( . )( . ), the silicone boobs ( + )( + ), the perfect boobs (o)(o) Some boobs are cold (^)(^), and some boobs belong to grandmothers ././ And let’s not forget the very large boobs (o Y o), and very small boobs (.)(.), and lastly the asymmetric al boobs (•)(.). We love them all!. Post this message on your wall and say ┌П┐(◉_◉)┌П┐ to breast cancer. Save the boobies!

flowerss

všetky fňukajúce dievčatká v pubertálnom veku poprosím, aby si založili tému, kde si budú vyplakávať srdcia nad tým, že majú malé prsia. Toto je téma pre tie z nás, ktoré pubertu a vývin majú dávno za sebou a na hrudi nič. Nechápete, že ste vo vývine a ešte vám narastú?? toto ma vie tak dožrať...