Novinky v diskusii

Príspevok v téme: Novinky v diskusii
Miro

Na základe podnetov pravidelných návštevníkov a našej snahy vybudovať príjemné miesto na diskusiu, sme do diskusného fóra pridali zopár nových funkcií.

Jedná sa hlavne o vyhľadávanie (ktoré začalo byť nutnosťou, pri rastúcom počte príspevkov).

Na pravidelných registrovaných diskutujúcich sme však mysleli tiež. Pokiaľ ste teda zaregistrovaní a prihlásení, máte možnosť nechať si zobraziť zoznam tém, do ktorých ste prispeli, či označiť si zaujímavé témy ako "obľúbené" a nestrácať o nich prehľad.

Tešíme sa na ďaľšie pripomienky a podnety.

syma

no teeda, pekne ste to chlapci vymysleli, človek je dva týždne mimo, a keď príde samé užitočné novoty ho čakajú, ďakujeme :))

Alternativa

Ahoj chlapci,
v teme Bulimia, anorexia sa zaregistrovala nejaka Michaell a su tam nejake divne linky na www. Prosim Vas, nie je mozne, ze su to nejake viry? Aby sme si nerozhadzali nase PC, ved ako by sme potom tu spolu komunikovali :o) nejako neviem najst mail na Vas, takze to pisem sem.

lilliana

Miro, Andrej:)
Tiež Vám chcem poďakovať.
Témy sa dobre vyhľadávajú, obľúbené mám hneď po ruke:)
A vôbec odviedli ste kus kvalitnej práce pri ktorej ste museli stráviť veľa vzácneho času.

Miro

Pravda, problem je s dlhou odozvou pri niektorych vyrazoch. Tuto moznost som docasne vypol kym to doladime k uplnej spokojnosti. Dakujem za podnet Pista :)

pišta

Ahoj, Andreji a Miroslav. :)
Nuž, to, čo ste spravili, tak to je dačo fajnô. Parádička : ))
Len pri hľadaní jednotlivého slova, sa to hľadanie voľáko vzpiera, koťuha jedna :(. Napr., dám hľadať „mlieko“ a dole zvolím „V názvoch a príspevkoch“, Ide asi o dlhú odozvu, lebo potom vypíše „Maximum execution time of 30 seconds exceeded in C:Datawebsszmodulessboardprogramcl_s how_thread_list.php on line 11“
No a ešte, keď už si nájdem všetky príspevky, v ktorom je napr. prispievateľ Andrej („Do témy prispel“), tak v téme musím ešte listovať. Nedalo by sa hľadať aj priamo v téme? Je mi jasné, že tu treba riešiť ešte ďalšie hľadanie (aby ma program presunul na inú kapitolu, ak ten Andrej je napr. v kap. 1,3 10). Nehorí to (len tak tlie), ale keď sa bude dať, tak kus fajnoty zase pribudne :)
Ak si myslíš, že chcem toho veľa, tak možno máš aj trochu pravdu.
Ale hlavne ten (n)(v)áš web, ten chce veľa.
A už aj má. Kvality. Gratulujem :)))