14 - ročne dievča váha / miery

vicaria

ake miery by malo mat strnastrocne dievca_?to si robite srandu?STE LEN VO VYVOJI VY NEMATE MAT ZIADNE ROVNAKE MIERY AKO DOSPELE ZENY,riesite len kraviny namiesto toho aby ste sa ucili do skoly a mali dobre vysledky a niekam to v zivote dotiahli.Preto je tolko vypatlanych mladych ktory nemaju ani pracu ani nic ani vzdelanie ani nic lebo riesia iba to ako kto vyzera.A hlavne seba!

maddie

aj ja si prosím tú vašu šablónu, podľ ktorej sa meria , či "je to dobré alebo zlé"....preboha dievčatá, nič nie je dobré alebo zlé. máme také postavy aké máme, ovplyvňuje to genetika, stavba kostry...niekto je proporčný menej, niekto viac....nikto nidy nemôže povedať či je to správne takto alebo takto. toto ale ženy budú riešiť donekonečna takéto témy. majme sa rady a berme sa také, aké sme.

sandruska124

Chcem sa vas opytat moja kamoska meria 162 cm a vazi 40 kil je to v poriadku? Lebo ked som bola u nej tak vije aj celu chladnicku ale nepribere prosim napiste vopred dakujem

19371564826

a len tak pre zaujímavosť ty psycho... :) pri výške 171cm a váhe 63kg je BMI 21,55 čo je na začiatku normálnej hmotnosti. pod 19 máš podváhu a od 24 nadváhu...

flegma 175cm, 65kg a miery 110-60-90 nie je ženská z mojich snov ale skutočná 28 ročná baba. ak neveríš môžem ťa s ňou zoznámiť :)

v 14 rokoch riešiť výšku, váhu a miery je aj tak zbytočné keďže telo sa ešte vyvíja...

19371564826

PsychoPrince, môže pretože 110cm cez cecky taktiež niečo váži...a tiež záleží od toho či športuje keďže svalová hmota váži viac ako tuk...