Strašné zistenie

Príspevok v téme: Strašné zistenie
ppppomoc

Poznám jedno dievča, s ktorým mi je neskutočne dobre, máme kopu siných zážitkov a je pre mňa veľmi dôležitá. Tak mi napadlo pokúsiť sa posunúť náš vzťah o niečo vyššie. Zo začiatku to odmietala, proste vždy, keď som sa snažil dať najavo že ju beriem ako niečo viac (slovne, fyzicky) začala byť strašne strohá, zmenilo sa jej správanie a jasne odmietla, zo slovami že sa necíti na vzťah (inak má 19r). Tak som jej dal čas, prestal som s tým a po čase skúsil znova. Odvtedy sa náš vzťah zase o niečo posunul a viac sme si dôverovali, trávime spolu veľa času a postupne prišiel aj ten bozk. Ale hneď potom mi povedala, nech na to radšej zabudneme. Nechápal som prečo to robí, tak som sa jej spýtal, či sa jej nepáčim (fyzicky), vraj to tým nie je, vraj je to ňou samotnou a že sa preto nemám trápiť. Odvtedy to bolo na kolíske, raz akoby sme tvorili pár, inokedy sme zas boli \"len\" priatelia. Nevedel som na čom som. Strašne som to chcel zistiť až som sa nedávno dozvedel, že bola zneužitá. Povedala mi to sama. Strašné zistenie pre mňa, ešte dlho bude trvať kým to strávim. A teraz otázka pre vás. Ako sa k nej správať, ako k nej pristupovať, čo robiť, aby som sa jej totálne nezhnusil, ako riešiť vzťah? Ako jej vlastne pomôcť? Samozrejme už sme sa o tom rozprávali, ale ja jej chcem ukázať, aký môže byť pekný vzťah dvoch ludi ale som v bezradnej situacii.a neviem sa pohnut dalej. srdečne ďakujem za rady.

Elanor44

Ťažké, dať ti radu. Vieš, kto nezažil, neuverí. Nemožeš ju ľutovať lebo s abude cítiť ako neschopná, a a zatrpknutá, ale ani ju ignorovať. V prvom rade jej navrhni psychologickú, odbornú pomoc. Ak ju odmietne, ťažko sa ona sama b ude predierať cez niečo tak strašné.:/

jedulka

to je tak pěkné ani nevíš jak to potěší:) Ať se vám daří,co nejdéle a nejlépe ... prostě mám radost a ani to neumím vyjádřit ...

ppppomoc

Ďakujeme všetkym, priateľka sa má dobre, čo sa týka vzťahu, mala sa dobre aj vtedy (kym sme to neriešili), ale bolo tam to ALE, teraz sa ma lepšie, teda ak môžem hovoriť za ňu :) snad to tak aj zostane.. A sám som prekvapený myslel som že na to všetko bude treba viac času :-) ale to asi všetci, ktorý si to prečítali. Ale aj tak to prišlo same prirodzene...

jedulka

ale to mám upřimnou radost.Ani jsem nevěřila, že se ti to podaří za tak krátkou dobu. Blahoželám, velmi, velmi moc ...

ppppomoc

Ahojte. Viem, že táto téma už pomaly zapadla prachom, čo je viac-menej dobre, ale túto stránku sledujem už dlhšie, ani neviem prečo, ale mám potrebu napísať to sem. Hlavne preto, že narobila veľa škody a celá je dosť depresívna, aspoň niečo pozitívne alebo teda pokračovanie :) Ak by to niekoho zaujímalo/potešilo, nemám to komu povedať, tak to aspoň napíšem (sám sebe :D). Takže oficiálne tvoríme pár :)Síce pár dní, ale podarilo sa. :) A bol to neskutočný zážitok a skúška od života, tak hádam aj naďalej to bude fajn :)A Ďakujem všetkým čo nám držali palce, alebo teda dali rady a ľuďom s podobným osudom držím palce, viem, že každý "osud" je iný, ale človek keď chce zdá sa, že dokáže všeličo :)

jedulka

už jsem se taky nechtěla napsat,ale slova Diery a Hanky mě velmi povzbudila.Přišel čas tuhle tému uzavřít.a Je to jen na mě a nebo Meretseger.
Pomoc,ty si neklaď žádnou vinu,tohle fórum tímhle tak výjimečné,že se tady řeší a hledají odpovědě na bolesti a strasti,které život umí nadělit a hledali odpovědi.
Podle mne skutečně neexistuje větší bolest než když je život našich děti ve smrtelném ohrožení.Už to zažívám potřetí.To první bylo to nejhorší co jsem kdy zažila.Tři měsíce jsem měla dceru v kómatu,odsáli jí dvě třetiny mozku,byl zanícený a nic se s tím nedalo dělat.Prognóza byla velmi krutá.Bude z ní malé zvířátko!Nemůžete k ní,musíte jít v životě dál.Nesouhlasila jsem a velmi bojovala.Přežila za mojí péče a za mojí pomoci.Je největším štěstím v mém životě.Podělím se o něj. img11.rajce.idnes.cz Je to moje radost.Před deseti lety to byla druhé dcera,dostala rakovinu prsu.Když jsem se zhroutila,tak ona mi jí jednu prostě ubalila abych se vzpamatovala.Byla silnější než já a připomněla mi,co jsem učila,že v životě se musí bojovat.Dopadlo to dobře:-)Je překrásná. Ted je v ohrožení další z mých dcer.Je po operaci,zatím jí není nejlépe a další operace jí ještě čeká.Každé ťuknutí do klávesnice mi působí bolest.dělám to jen pro vás,abyste věděli,že horší bolest na světě neexistuje.
Přejí Vám,všechno nejlepší do života a hlavně at Vás to nikdy nepotká...přejí z celého srdce....