Uz rok s priatelom - a stale bez sexu...

Príspevok v téme: Uz rok s priatelom - a stale bez sexu...
mitochondria

dobry den, ide o to ze uz vyse roka som vo vztahu, ja som este panna, on uz mal nejake vztahy predomnou, netlaci na mna, zlaty je trpezlivy, a velmi to ocenujem, viem ze mu to chyba...ja by som ten sex s nim uz aj chcela zazit, nejdem tu riesit co ako kam, akurat mam strach z predstavy ze by som mohla otehotniet, ja viem ze ochrana taka onaka...ale aj tak, mam 23, a blba nie som, len ide o tu moznost ze vzdy k tomu moze dojst (viem ze je to zly pristup, ze s takym postojom si sex nikdy neuzijem, ani ten prvy ani ziaden potom, ale aj tak...) riesili ste tiez niekedy nieco take? dakujem

Lulita

slnovrat - no mala si stastie :) ani my sme dlho necakali :)) ono, ked ma clovek pravidelny sexualny zivot a partneri su zdravi ono to pride raz dva :)))

slnovrat

Tak to je fakt zázrak že som pri jedinom nechranenom styku otehotnela :DD ale nezdá sa mi to, otehotnieť nie je predsa problém v ktorejkolvek fáze, baby otehotneli aj tesne pred menstruaciou, aj pocas nej. Spoliehat sa na to že iba v jeden deň si najplodnejsia....nuž....ja by som neriskovala.

Lulita

pucka - a este ani zakladnu matematiku prvej ZS neovladas :))) kedze som bola s priatelom od 15 rokov a sex som mala po roku a pol s nim :)) a mimochodm som s nim bola 6 rokov, takze o tom potom...a este jedno damy nenadavaju, slusnejsi slovnik by si si mala vybrat, nie ako spodina

odpovedam

slnovrat, myslim to vazne. Opytaj sa gynekologa. Plodne dni sa rataju na viac dni, ale to len kvoli tomu, ze spermie prezivaju v zenskom tele aj niekolko dni - cize dokazu prezit az do toho jedneho plodneho dna (resp. niekolkych hodin). Rovnako tak plodnost klesa a stupa pocas "plodnych" dni. Vseobecne je otehotniet velka nahoda a presnost zaroven.

Ale ak mas ine info, pokojne sa podel, rada si to precitam.

Lulita

lucka pucka - davaj si pozor na to, co pises, si vyprosim aby taka chudinka tu vyskakovala, urazat si zacala ty prva, vela IQ si nepobrala, ked ani citat poriadne nevies :p

moj muz sa ma najlepsie na svete pri mne, jeho lutovat nemusis a nepis sprostosti o tom, ze by som ho nechala a podobne žvásty, admin by ta mal bloknut za taku zabednenu sprostost, akou sa prezentujes

odpovedam

Zena je plodna jeden jediny den do mesiaca. Je teda relativne tazke sa trafit ;-). Ved ked ma tvoj priatel uz skusenosti, nechaj sa nim viest. Nemusite zacinat zhurta, spoznavajte sa postupne. Ochrana nie je predsa taky problem. Zaklad je nejaku mat...

lucka pucka

lulita predstav si ze som mala frajera a milovali sme sa az po piaich mesiacoch lebo som si nebola ista ci je ten pravy s ktorym chcem prist o poctivost. ja nesom zakomplexovana ale ty hej ty p..a. vobec ma nepoznas tak co trepes sprostosti. roztahujes nohy od patnastky a ide tu davat rady. vsimam si ta aj v inych temach ake mas nazory a posobis ako ne moc mudra. nebudem uz citat tvoju odpoved na mna takze sa neobtazuj na mna reagovat! lutujem tvojho muza ze s tebou dokaze byt ked by ti ochrnul alebo neco take co tu spominali ini tak si hned najdes nahradu zanho ne?

mitochondria

dakujem za reakcie, vidim ze sa tu rozbehla burliva debata...my spolu intimne fungujeme, nechcela som tym povedat ze sa ma za ten rok nedotkol, jasne ze hej, ved sa mame radi, aj vsetko funguje chemia a tak, len na ten sex nikdy nedoslo ...zatial- viem ze moj problem je v hlave,on uz urcite sex mal urcite, cize obavy co ako nemam,len musim odburat tie hluposti z hlavy...dakujem vsetkym ze ste sa zapojili