Je 15 rokov malo na diskotéky?

Príspevok v téme: Je 15 rokov malo na diskotéky?
medulienkaaa

Ahojte :) som dievča mam 15 rokov..myslim si, že ma moja mama ešte stale vnima ako dieťa. Ja viem že dieťa som, ale v 15-tich rokoch baby v mojom veku už tužia spoznavať nove veci a pod. Myslite si, že v mojom veku je normalne pustiť dieťa na nejaku diskoteku? Pochadzam z dediny, takže tie "diskoteky" su take kľudnejšie. DOsť veľa veci mi obmedzuje pretože som ešte mlada. Terat nastupujem na strednú tak si myslim že už mam na to vek.čo si o tom ako rodičia myslíte vy? :)

katka198

Ja keby ze som matkou tak moju dceru nepustim v 15 rokov az ked dovrsi ten vek 20 tak max 22 ale inak nech sa ani neopovazi sa opytat a mysliet na discoteku bo by dostala hned bitku

katka198

a poviem vam ze ma vobec nelaka ist na discoteku aj ked budem mat 19 rokov nelaka ma to jedine keby ze frajer chcel by ist ta pojdem s nim ale pozri tu net peniaze na pojebanu diskoteku a neviem co na nej vidis alebo vidite ze je tam alkohol drogy a sex ja som sa opila na 18 rokov a som povedala ze nikdy viac nepijem a na diskoteku ta netreba pekne studuj dalej ja na strednej som a ptm do roboty idem

katka198

No ja som katka a mam 18 rokov no skoro 19 budem mat a som z dediny kde asi par dni boli diskoteky ale aj tak skori skoncili pre bitkh a ja bola do polnoci alebo do pol jednej a ked s rodicmy som bola a so sestrou na silvestra na diskoteku u nas ta mi s mamkou sme sa opili a brat nam este nalial a sestra a ocko nas niesli a rano som mala ist za frajerom taze mi oci este rano ziarili a plano my bolo a boli sme do 3 rana tam a mama my povedala ze mam ist domou o 1 rano ale neisla som

lencika

ahoj ja som zacala chodit na diskoteky tiez v 15 ale len tak do 2 do 1 rano a ako vravis ze byvas na dedine tak si myslim ze je to v pohode, ale pochop aj mama ta sa o teba boji alkohol a podobne ine hlavne ty musis vediet ako sa mas spravat, aby si potom nelutovala

Aja02

Podľa mňa je 15 rokov v pohode vek na diskotéky. Samozrejme nie do rána, ale napr. do takej polnoci nevidím problém. Ja som bola na svojej prvej diskotéke prvýkrát v 17.

medulienkaaa

bejbs: tu ide o tom že ja svoju mamu milujem, a dokazujem jej to tak že hocikedy sa k nej pritúlim, pochválim ju za niečo a tak..v škole sa učim na 1 a 2 takže na to sa sťažovať nemôže..celý týždeň aj po večeroch sedím doma aj ked su prázdniny..upratujem, ked potrebuje pomoc rada pomôžem, počúvam ju..neodvrávam ani nič take..takže tu nejde ani o to..

Prezývka55

15 rocne dievca, nech sa na to pozries akokolvek je po kazdej strane dieta. Rodicia ta zivia staraju sa o teba, byvas u nich, hlavne MAJU ZA TEBA ZODPOVEDNOST a STRACH O TEBA.
Potom ked sa osamostatnis mozes aj na hlave skakat. Tak pekne dostuduj skolu chod na vysku niekam na intracik a samozrejme na brigadu alebo chod pracovat a kup si vlastny byt ci dom a kludne mozes preflamovat aj cely weekend.