Je 15 rokov malo na diskotéky?

Príspevok v téme: Je 15 rokov malo na diskotéky?
medulienkaaa

Ahojte :) som dievča mam 15 rokov..myslim si, že ma moja mama ešte stale vnima ako dieťa. Ja viem že dieťa som, ale v 15-tich rokoch baby v mojom veku už tužia spoznavať nove veci a pod. Myslite si, že v mojom veku je normalne pustiť dieťa na nejaku diskoteku? Pochadzam z dediny, takže tie "diskoteky" su take kľudnejšie. DOsť veľa veci mi obmedzuje pretože som ešte mlada. Terat nastupujem na strednú tak si myslim že už mam na to vek.čo si o tom ako rodičia myslíte vy? :)

DarkBella

Tiež som v 15tich nevedela čo diska je :) moja prvá bola v 18tich, dnes mám 21 a už ma to nebaví... Neboj nič, ešte si užiješ :)

medulienkaaa

no nemyslim si že o nič neprichádzam :) väčšina mojich kamošiek chodí bez problémov, proste chvalia sa ako sa zabavili spoznali novych ľudi, žiadne take že sa opili...a ja sa cítim akoby mimo toho všetkého. že už si aj zvykli byť bezo mňa lebo vedia že mna nikde nepustia a tak..

slnovrat

Vieš ty si povieš že si nedáš ale dojde frajer so silnými rečami a das si. A odtiaľ je len kúsok k pruseru. V dnešnej dobe su ľudia veľmi zlí, nemajú problém niekoho zneužiť. Fakt je to nebezpečné. O nič neprichadzas, neboj.

medulienkaaa

tak mna to strašne láka. :D rada sa zabávam. áno jasné v dnešnej dobe samy sex, drogy, alkohol, atď. lenže ja nepijem, išla by som maximálne s nejakými kamarátkami ktoré nie sú vôbec taký tip že cigarety,alkohol...normálne sa zabaviť, zatancovať,lenže ja sa to bojím mami len opýtať, pretože viem že by mi povedala NIE a k tomu by som ešte aj dostala :(

Liliana65

ja som v 15 tiež začala chodiť na disko, jasné, že ma nepustili hned o rána, ale pustili, nemyslím si, že by rodičia urobili chybu a prešla som si tým aspon "skôr" a potom som už bola kludnejšia

slnovrat

Tak v 15 tich vek na to sice máš, ale je to taký druh zábavy....sex drogy a otrasná hudba, hluk, samy idioti....fakt tam chceš ísť? Chod ale davaj si na seba pozor....dcéru by som nepustila