Keby som bola mužom

Príspevok v téme: Keby som bola mužom
Brabab

Keby som bola mužom život by bol určite ľahší. Keby som bola mužom nemusela by som mať menzes, nemala by som strach že otehotniem, rýchlejšie by som chudla, nemusela by som vláčiť tie dva útvary na mojom hrudníku nazývané prsia. Nemusela by som mať starosti o to ako vyzerám pretože muži si so svojím výzorom veľké problémy nerobia. Ony sa nemusia ani nejako skrášlovať a aj tak vyzerá väčšina výborne. Keď im treba na malú počas nejakej dlhšej cesty tak si hocikde zastavia len vytiahnu a vykonajú potrebu a ďalšia vec že majú vyššie platy. Kiežby som mohla byť aspoň na chvílu chlap a všetky malicherné starosti len tak hádzať za hlavu. Závidím vám chlapi budte radi že nie ste ženy. A ja niekedy aj pochybujem či vôbec má zmysel byť ženou. Všetky tie šlapky ktoré svojím správaním špinia toto pohlavie. Hanbím sa za ne. Ak existuje druhý život tak ho chcem prežit jedine ako muž alebo ako vták ktorý si slobodne lieta kam chce.

Sejla

Mne sa páčia chlapi s trosku väčším nosom, nechcela by som kena, prečo sú ľudia posadnutí nosikom ako mesiačik meg ryan, čo je na tom pekné:P

shy

A kolkým je lúto, že sa nemôžu namalovať alebo makeupom pozakrívať vyrážky aby boli krajší a zasa nehovorím o gayoch

Lulita

no, minule osm pozerala fotky jedneho, co mal na chlapa pekny nos a dal si ho zmensit a ma teraz taky smiesny barbinovsky, uplne tým stratil cely svoj !sexepil" ale tak hlavne, ze je spokojny :))

myslim, ze kazde pohlavie ma v niecom vyhodu, ja akurat vidim vyhodu v tom, ze chlapi vyzeraju dlhsie mladsie :)) a naozaj ta zahada, ze sa nemaluju a vyzeraju aj tak ok, hm, kde sme :D

Sejla

No a keby si bola mužom, mohla by si mať problémy s erekciou, alebo komplexy z malého penisu, ktorý sa nedá na rozdiel od ženských pŕs, ktoré má niekto rád aj malé, nijak opraviť a ešte som nestretla ženu ktorej by sa páčili malé penisy. Nemusela by si sa báť o to, že otehotnieš, bola by si v horšej pozícií, mohla by ťa žena oklamať, že berie antikoncepciu, rôznymi spôsobmi by mohla zámerne s tebou otehotnieť a vymáhať 18 rokov tlsté výživné, pričom by vychovávala tvoje dieťa k rozmaznanému, sebeckému spratkovi, poštvanému proti tebe, ktoré by ťa ešte sem tam obvinilo, že si zbabelec a hajzel. Ďalej, nemala by si prsia, ale ani by ťa nikto pre ne nezamestnal, ani pre tvoju postavu a vzhľad neobdivoval, išla by si po ulici ako chlap a každý by sral na teba, musela by si ty robiť vždy prvý krok, oslovovať ženy, rozosmievať ich, pričom polovica namyslených kuriev by to zneužila aby sa ti vysmiala. Ako chlap by si bola proste pekná, alebo škaredá, nič by sa make upom nedalo vylepšiť, zakryť, či rozjasniť a ani tie handry pre chlapov nemajú zas toľko variacii, keď nechceš vyzerať ako buzerant. Mala by si ako chlap to, šťastie, že nie si žena, nemáš menzes atd. ale musel by si minimálne jednou žiť, ktorá by ti svoj pms pekne ukazovala v plnej kráse každý mesiac a ešte by ťa neustále otravovala so všetkými zenskymi problémami a obvinovala za to, že ty ich nemáš, a ani nedokážeš pochopiť:)