Moja holka nechce vzrusenie..ani bozk na krk? je normalne?

Príspevok v téme: Moja holka nechce vzrusenie..ani bozk na krk? je normalne?
lostfound

..mam dievca velmi zlatu holku a chodime spolu uz 2 mesiace...zatial sme sa len bozkavali a tak srandy ale jednej veci nerozumiem...raz sme boli von bola uz tma a ked som ju bozkaval na krk bola v pohode videl som po nej ze sa jej to paci ved je predsa zena a vzrusuje ju to...bolo to pekne sa tak hecovat na vzajom...ale odvtedy ked idem na krk alebo ucho alebo ju len pritlacim na seba..nejako nechce..ako bozkavat jej nerobi problem to chce ale nesom ziadny uchyl ale ved preco to nechce?..uz bola aj tma aj atmosfera a stale sme len pri bozkavani..ZENY NEVIETE KDE JE PROBLEM...ze ma chce to viem lebo mi to stale hovori sme zalubeni ale..co teraz??? hmm??..neviete nejaku taktiku alebo nieco? mozno na to idem zle alebo rychlo...PROSIM PORADTE

Rubi

Ta to je krava s prepacenim, ja dodnes nepochopim ako sa moze dakto takto zachovat k niekomu kto je k nemu tak pozorny, je to od nej strasne bezcitne.Niektori ludia fakt nemaju srdce.Chlapce ty raz urcite najdes nejaku super zenu ktora oceni tvoje dobre srdce,nic sa neboj.Vies kolko bab by sa islo potrhat za takym chlapcom ako si ty?Tak nezufaj.

natalia222

Neboj, všetko je tak, ako má byť. Nebola tá pravá a ty sa teš, že ju raz stretneš a tá sa nebude tvojim dotykom brániť. To bude pravá láska. Hore hlavu:o-))

lostfound

ludia kaslite nato dnes ma nechala....viete jak ju lubim prvakrat citim lasku...cele dni som len na nu myslel..len nau plakal jak saleny mama sa o mna bala..darceky nosil pod dvere volal pisal....bol pozorny chodil za nou...a ona povedala ze ma nelubi....diky ludia za vsetko uz sa to pekne skoncilo....

DJko

mam pocit ze ide skor o daky komplex... kym s tym nezacne sama (sice neviem aky sposobom - skús sa snazit vycitit vhodnost toho co urobis ku situacii)

baby: nexem odsudzovat vase reakcie ale uvedomte si 100 ludi 100 chuti a 100%-ne nemožno vediet čo sa jej odohrava v hlave

ivka2

evinka to iste som mu napisala aj ja, proste neviem si predstavit ak by som ja mala 18 a moj priatel 16...nebola by som si tym vztahom ista, takze ani nic viac ako bozky by som urcite nechcela, rsp. ja by som do takeho vztahu ani nesla kde je chlap mladsi , lebo chlapi su stale ako deti:))

evinka

vies..nehnevaj sa ...ale ja si m yslim, ze je to vekom....prepac...aleeeee keby nenam priatela hovorim : noooo mala by som isto niekedy taku naladu ze cem to a je mi jedno...hej?? aleee postupne by som si to zacala uvedomovat......nehovorim za nu...a nenavazajte sa prosim do mna..ale bolo by mi neprijemne keby mne ako dospelej osemnastke ako pise lostfound ze jeho baba ma, noo vadilo by mi mat 16 rocneho chalana...ked to mate prebrane prosim, aleeeee ja osobne by som davala predost starsiemu skusenejsiemu chlapovi keby som panna......

ivka2

je spravne ze na nu nechces tlacit:) ale vazne spytaj sa , kedy by to asi chcela, ale zase aby to nevyzeralo ze ty to uz chces hned teraz:))a ked nie pockaj, urcite v ten spravny cas to pride samo..ked to nebudes ani cakat...:)vela stastia a pekny den a potom daj vediet ako to dopadlo..;)...alebo aspon ako dopadol rozhovor..:)