Moja holka nechce vzrusenie..ani bozk na krk? je normalne?

Príspevok v téme: Moja holka nechce vzrusenie..ani bozk na krk? je normalne?
lostfound

..mam dievca velmi zlatu holku a chodime spolu uz 2 mesiace...zatial sme sa len bozkavali a tak srandy ale jednej veci nerozumiem...raz sme boli von bola uz tma a ked som ju bozkaval na krk bola v pohode videl som po nej ze sa jej to paci ved je predsa zena a vzrusuje ju to...bolo to pekne sa tak hecovat na vzajom...ale odvtedy ked idem na krk alebo ucho alebo ju len pritlacim na seba..nejako nechce..ako bozkavat jej nerobi problem to chce ale nesom ziadny uchyl ale ved preco to nechce?..uz bola aj tma aj atmosfera a stale sme len pri bozkavani..ZENY NEVIETE KDE JE PROBLEM...ze ma chce to viem lebo mi to stale hovori sme zalubeni ale..co teraz??? hmm??..neviete nejaku taktiku alebo nieco? mozno na to idem zle alebo rychlo...PROSIM PORADTE

Barbinqaaa

podla mna je v tom nejaky blok.. nebude to len tak..ale mal by si sa s nou o tom porozpravat.. aj ked to bude tazke a pokus to stoji.. drzim palce :)

jana j

Urcite ta ma rada, o tom niet pochyb ale zda sa, ze ta naozaj tak trochu vyuziva. Mozno nie zamerne. Je od nej krute, ze to nechava otvorene(kym zmaturuje) Podla mna sa len usiluje o to, aby nezostala v tvojich ociach ako necitliva a chladna. Asi by bola najrdsej, keby si sa casom sam "odmiloval", aby za tvoj smutok a sklamanie nemusela niest zodpovednost.Ale tymto nejasnym postojom to nakoniec len stazuje.. vam obom. Radila by som ti urobit ciaru za vasim vztahom a radsej ju isty cas nevyhladavaj.. city postupne ochladnu. Nenechaj sa zlakat opat do tohto vztahu. Je jasne, ze ani dalsi krat to neskonci happy endom. Chapem, ze ju stale silno lubis a ani si nevies predstavit, ze by si bol bez nej.. ale zvladnes to. A uz ju nezahrnaj tolkou pozornostou a darmi.. ak ju neziskas pre to, aky si, darmi ju neprinutis, aby ta lubila.... ak sa pre teba nakoniec rozhodne, tak nebudes vediet, ci sa naozaj zamilovala, alebo ci si ju k tomu len nepriamo dotlacil svojou neustupcivostou. Lebo ak nie nie uplne chladna, moze sa stat, ze ju to nakoniec presvedci, ze si zasluzis este jednu sancu.. ale ver mi, nebude to preto, ze sa zamilovala...

evinka

lostfound...si rozumny chlapec...verim ze si vies sam rady a nepotrebujes tie nase..myslim ze rozmyslas spravne a beries to ako dospely rozumny clovek....drz sa :-))

lostfound

..ludia ja viem ye sa nemozem trapit..ja som pre nu vazne robil vsetko..za dazda som za nou siel aj ked byva dost daleko...a proste viete jak som sa snazil...s nou som nikdy nemyslel na nic skarede...hoc by sme sa ani nebozkvali ja by som ju chcel...strasne som sa pre nu trapil..ja som ju lubil...teda lubim a ona nie...nie je to jej vina ved laska sa neda nanutit ale viete jak to je jeden lubi druhy nie tak to pocitite..nechodi von nepise zalubene sms a tak..citil som to..uz ma aj raz nechala a ked sme sa rozisli pisali si jak kamosi a sli raz von ako kamosi a zasa to skoncilo ruka v ruke..takze to bol tajny vztah nikomu sme nevraveli ze sme zasa spolu...no a tak to slo az zasa sme boli von a pytam sa jej co kumne citi a ona ze ma ma rada ale neje to laska ale ...ma ma rada viac jak kamarata a je jej somnou dobre...su to pekne slova ale nevyrovna sa to slovu ľúbim ťa...co uz...zasa sme sa rozisli a ona chce pockat do matury kedy zmaturuje (3tyzdne) a ako to bude potom...ale to je trocha sebecke nie...ona sa bude ucit na mna sa vykasle a potom zavola ze ma chce spat?..ale ja ju lubim je to moja prva laska a bojim sa ze zasa vojdeme do vztahu ona ma lubit nebude a ja sa budem trapit a ten vztah bude o tom istom...CHAPETE ma?..ona ma nechce stratit a ja uz vobec...neviem co je tento vztah ale ja uz dalej takto nevladzem..mozno sa ozve ked ma bude lubit...a zisti ze som sa vazne snazil...v zivote by ma nenapadlo ze pre dievca urobim tolko....obatoval som zdravie namahu peniaze problemy doma ale len preto lebo som v srdci citil ze ju nechcem stratit..lebo ona mi davala zmysel dalsich dni...a jej oci tam som videl pokoj a tak,,,ako mi bilo srdce ked som siel za nou a nechaval vecer pod dverami cokolady ked sa ucila a chcel som jej to sprijemnit...fuuh laska je tazka ale myslim ze som rozumny aspon trochu a ked ma bude chciet naspat ukoncim to ja..uz sa nechcem trapit...

ivka.s

boze..ja ti poviem v com je problem..ona ta lubi, ale robi to preto lebo je asi panna a boji sa dalej..viem to podla seba..ja som bola taka ista.ked som zacala chodit s mojim terajsim partnerom stale som uhybala, lebo som sa nevedela uvolnit a myslela som si, ze chce len sex..postupne ma vsetko ucil a bolo to nadherne..takze pomaly dalej zajdes:o)

ewka

roseanne... trosku ti unikol dalsi text ale tak v poho

lostfound...mna tiez teraz poslala moja laska tak povediac kade lahsie a bohuzial nie prvykrat... hlavne je aby si sa z toho rychlo dostal a nezabudni,ze nieje dobre vstupit dvakrat do tej istej rieky bo ked si z nej raz von tak hladaj a urcite najdes lepsiu...drzim prsteky

evinka

viem ze teraz ti moc nepomoze ked ti tu vsetci budeme hovorit ze stretnes lepsiu, a ze ti za to nestala, a ze bude ta niektora viacej lubit, ze to nebola ta prava a td......a tebe sa to budu zdat len prazdne slova...aleeeee vazne je to tak..za par tyzdnov abo mozno mesiacov......si povies, ze to bola len jedna skusenost navyse,,,,,, nie dobra..ale aj tak sa clovek uci...je mi to uprimne luto......najdes si squelu holku ktora oceni tvoju snahu......a a ver, ze ked jej das tolko lasky ako tejto bude sa citit ako princeznicka..vazne........
PS: cela by som ta upozornit,,,,v dobrom...nebud smutny az ju uvidis s niekym inym...a hlavne ak ju uvidis so starsim chalanom......hlavu hore...
PS2 ivka2 som rada ze aspon dakt ma pochopil....peace :-))