Zenska logika

Príspevok v téme: Zenska logika
alino6

Ahojte,chcel by som pocut nazor druhých a trosku poradit.Pisem si s dievcatom 3 krat sme sa videli momentalne je v zahranici na brigade ,piseme si uz pol roka ,zo zaciatku bola cela happy poblaznena somna ale postupom casu nejak ochladla poslednej dobe je taka chladna,odpisuje mi tak 2 slovami ziadne emocie,nic poriadne mi nechce o sebe povedat ja sa snazim milo k nej spravat ale ked jej napr.3 dni nenapisem tak hned sa pyta co sa deje ..Vela krat som sa jej pytal preco je taka vzdy to zahrala ze nema cas a tak..neviem o co jej ide, mne sa paci je fajn baba len neviem ci to pisanie ma nejaky zmysel ked sa takto sprava..pripada mi to ako keby som si s kamaratom pisal ..neviem ci to mam zabalit alebo ako mam spravit aby mala zaujem ..pride domov az v decembri :(

alino6

Potvorka..dakuejm.vsak uvidim casom trchu sa stiahnem nebudem tlacit na pilu..ten nazov to ma len tak napadlo nechcel som urazit zenske ,aj ked je to problem ich pochopit ale zeny treba lubit, nie? :))

strapanka

Mozno naozaj len nema cas, veci casto vidime komplikovanejsie, nez su. Co tak sa jej spytat rovno? ved to, ze ju nzaujima, co sa dej ked nepises, tiez nieco znamena, nie?

poPotvorka

drzim ti palce ,aby ti to vyslo ako si zelas
myslim ,ze ta ma stale rada ,len si obcas treba "buchnut po stole" aby nam doslo ;)
drz sa

poPotvorka

tak sa alino opytaj jej, preco sa tak chova ,ze sa citis odstrceny a ze ti jej odmeranost vadi
alebo skus sa chovat odmerane aj ty

alino6

po potvorka..tak ja jej nekazem ked ma vela toho aby pisala litanie ale da sa aj par slov napisat milo a pekne a nie odmerane..o.m.g nemali sme sex to ti len stetka da na drhy krat uz davno by som si snou nepisal keby bola taka..a keby ju tam aj klatil niekto tiez som bol v zahranici a moc casu neostavalo na hluposti.a keby aj velka laska stoho urcite nebude si myslim..