Zenska logika

Príspevok v téme: Zenska logika
alino6

Ahojte,chcel by som pocut nazor druhých a trosku poradit.Pisem si s dievcatom 3 krat sme sa videli momentalne je v zahranici na brigade ,piseme si uz pol roka ,zo zaciatku bola cela happy poblaznena somna ale postupom casu nejak ochladla poslednej dobe je taka chladna,odpisuje mi tak 2 slovami ziadne emocie,nic poriadne mi nechce o sebe povedat ja sa snazim milo k nej spravat ale ked jej napr.3 dni nenapisem tak hned sa pyta co sa deje ..Vela krat som sa jej pytal preco je taka vzdy to zahrala ze nema cas a tak..neviem o co jej ide, mne sa paci je fajn baba len neviem ci to pisanie ma nejaky zmysel ked sa takto sprava..pripada mi to ako keby som si s kamaratom pisal ..neviem ci to mam zabalit alebo ako mam spravit aby mala zaujem ..pride domov az v decembri :(

momo26

ved to je dobre, to je brainstorming...
mne sa tiez obcas hodi nazor laika na odbornu temu.. nikdy nevieme kedy niekto pride s prevratnym nazorom..

jedulka

Muži rádi používají termín „ženská logika“, kterým hanlivě označují ze svého pohledu nesmyslné, případně nepochopitelné myšlenkové pochody žen. Podle Františka Vyskočila ovšem žádná speciální „ženská logika“ ve skutečnosti neexistuje. S formální logikou jsou na tom muži i ženy stejně. To jen praktické otázky řeší muži a ženy jinak.

alino6

Ja sa mam vzdy o com bavit s clovekom, mne to nerobi problem nie som ticha osoba ani hanbliva ani ona aspon ked sme osobne kecali..

eddings

P.S. Na nete clovek casto napise (povie) ovela viac nez by dokazal, resp. si trufol nazivo. Ked uz cez net posobi ze ti nema co povedat, co este pride keby ste sa stretli mali rozpravat nazivo??
alebo, dalsia moznost - nepisete si stale nonstop dokola to iste? Ze uz nevie co by napisala, resp. ju to nudi? Si dostatocne invencny? Na druhej strane chapem, casto jedna strana robi co moze, skusa nove temy, pyta sa, a druha strana proste reaguje tak ze po case (vacsinou kratkom) dojdu temy, resp. trpezlivost :) proste nespolupracuje

eddings

zenska logika...zlucil si 2 nezlucitelne slova, vyznamovo hrozne vzdialene a nespravne pouzivane v spolocnom vyzname :)
radim neskumat, len prijat fakt ze to je ako to je, a nema to vobec ziadny racionalny dovod. Mozno to nema vobec ziadny dovod, co jje pre zenu dovodom dostatocnym a obhajitelnym :D

#

Lepricon _ písať cez net nieje zlé ale časom sa treba aj stretnúť. Ja som si písal s jednou 3 mesiace a tak sme sa stretli . Pritom bola z iného mesta. Z pisania človek vie vycítiť ci ma ten druhý záujem.
Z pisania sa dá zistiť aký je človek. Humor inteligencia atď.

lepricon

Lebo písanie cez net je také. Najprv veľa veľa potom čoraz menej, neni uz tak o čom. Treba sa stretávať a baviť naživo.

Vemeno

Zeny sa radi hraju na zahadne a nevypocitatelne, Proste vzdy urobia nieco, co ich napadne a myslia si, ze to nikto necaka. Z psychologickeho hladiska je to druh exhibicionizmu, lebo sa snazia na seba za kazdu cenu putat pozornost. Ide im len o docasny pocit, ze su velmi zaujimave. ked robia nieco neocakavane. Najlepsie asi bude, ked sa na nu vykasles, lebo jej ide viac o seba , ako o teba.

Kristinka019

kasli na to dvojslovne odpovede a vyhovorka nemam cas je hlupost pretoze na napisanie sa v dnesnej dobe najde cas VZDY..najdi si inu neplytvaj energiu tam kde to nema zmysel