Rýchle chudnutie

kvetinka16

Stanuska moj mail je pumky@azet.sk mozme pisat tam alebo tu.... ja chcem jest od 300-600 kcal a zacinam od dnes chcela by som schudnut 5-7 kg tak uvidime :)

Stankuska

kvetinka16 môžme ísť do toho spolu ak chceš, môžme spolu komunikovať cez e-mail a podporovať sa a vymieňať si rady ... :)metracek chcem začať od pondelka, tak po týždni napišem ako mi je, ako sa citím a podobne :)

metracek

nechcem ta odradzat ale za 30 dni 20kg dole nedas ani ked budes len vodu pit ani tie kila si nenabrala za mesiac tak ich tak rychlo nedas dole ale skus kolko das dole ked aj za dlhsi cas ale pri sebazapreni to das len musis chciet teraz mas velke odhodlanie som zvedava ako ti to dlho vydrzi napis sem este alebo na KAMARATKA NA CHUDNUTIE precitam si ak sa na to chudnutia das ako sa ti dari a budem ti drzat palce

M8cr6

moja zlatá, ale takto nechudni...môžeš schudnúť úplnou hladovkou, ale na čo...ničíš si telo to za prvé - velké riziko. za druhé časom to nabalíš naspať.
začni pomaličky. ak nemáš čas na fitko, jedz 1/3 porcie ktoru si jedla doteraz. stiahneš žaludok, možno budeš hladna zo začiatku ide o to vydržať...upevňuješ sa tým...a študuj o tom. nikto ti nepomože, sama musíš.
zdravé jedlo, menšie porcie, tekutiny a pohyb!!
vyhýbaj sa rýchlemu chudnutiu, tak si môžeš privodiť aj psychickú poruchu a ked budeš v nútri nesvoja načo ti bude krásne telo