Zdravo žijem a nechudnem. Kde je problem?

Príspevok v téme: Zdravo žijem a nechudnem. Kde je problem?
lulu1111

ahojte. môj problém spočíva v tom, že vôbec nechudnem. sladkosti nejem vobec, lebo mam intoleranciu laktozy a take bezlaktozove sa nedaju ani zohnať, mliečne vyrobky tiež nejem kvôli intolerancii, snažim sa čo najviac vynechať bielu muku, jem iba celozrnny a viaczrnny chleba, a to len 2 krajce na raňajky, obed väčšinou len nejaka zeleninova polievka, alebo udusena ryba, či tuniak a vždy kvantum zeleniny, na raňajky, k obedu aj na večeru. ovocie iba sem-tam a to jablka, marhule, ale len do 15.00, večera niečo uplne lahke pred 6 a potom koniec. pijem bilinkove čaje a vodu. žiaden alkohol, sladene napoje.. nejem ani zemiaky ani ryžu, len vynimočne a mäso iba kuracie.. no aj tak vaha nejde dole. kde može byť problem? :( beriem aj vlakninu a probiotika..

jedulka

Meretseger jím to samé co ty banány a jogurty,pohyb je velmi mizerný, mám bolesti to proto tak málo pohybu ale tloustnu a tloustnu.Za dva roky co mám ty bolesti jsem pochodila všechny možná vyšetření a dokonce i taková krajní,testy na vyjímečné nemoci, opravdu se velmi lékaři snaží, ale nikde nic co by to vysvětlovalo.Za ty dva roky jsem ztloustla o 40kg. Hnusím se sama sobě.Ptala jsem se i RNG a ani on nevěděl.A co nadělám?

p.d.

Ale moja babka zase vravi, ze "ani mucha nie bez brucha", tak ja fakt neviem.
Ja by som spravil taku studiu, vplyv myslenia na chudnutie. Ked sa clovek nezaobera chudnutim, tak nechudne:) Ale to je asi logicke.

p.d.

Da sa spravit aj tak, ze sa clovek vobec nemusi hybat. Napr. vyuzit noc a pred spanim nejest, telo potrebuje nieco na prevadzku.
Cez den mozog nesvieti, lebo je tma, ale napr. som videl take musky a tie svietili aj v noci a boli velmi stihle, aby som neodbocil od temy.

p.d.

Popotvorka, ja mam este lepsie v talone:)
Ak chces schnudnut a sportujes, tak sport ta spravi len na 30 percent, to ostatne je o tom, ci niekto pcha do gebule alebo nie.

p.d.

Presne Meretseger, dakujem, to som chcel povedat, co si ty napisala na zaklade vlastnej skusenosti. Sport je o niecom inom ako o chudnuti...

Meretseger

V súvislosti s nechutenstvom (už cca 7 týždňov) jem čoraz menej, momentálne som cca poldruha týždňa na banánoch a jogurtoch, a schudla som zatiaľ z 56 kg na 51 kg pri úplne mizernom pohybe, tak ako je to možné? Nemalo by telo protestovať, keď sa stravujem tak málo?