Myslel to uprimne alebo sa so mnou len zahral?

Príspevok v téme: Myslel to uprimne alebo sa so mnou len zahral?
veronika510

Zdravim. Mam 24, za chvilu 25 rokov. Mala by som mat uz dost rozumu a rozhodnut sa sama, ale v konecnom dosledku to nedokazem. Pomohol by mi nazor chlapa ako aj zien. Neviem, kde sa mam obratit.
Zacalo sa to pred 3 tyzdnami. Jeden nudny vecer som sa prihlasila na pokec (vobec tam nechodim)s tym, ze sa nudim a bolo by fajn s niekym pokecat. Na displeji mi vyskocil sympaticky, ciernovlasy chalan...napisala som mu. Takto sme predebatili cely vecer. Na druhy den to iste s tym, ze som sa prva ozvala ja. O 2 dni neskor som ho zavolala na kavu, odkladal to, ale nakoniec mi povedal, ze ma priatelku a na tu kavu pojde. Priatelka odisla 1.7. na staz do Macedonska. Vymenili sme si skype...ale stale bol opatrny.
Na druhy den mi napisal na skype ako sa mam a vyzvedal...
V ten tyzden sme sa stretli a zasli sme na kavu a veceru, vsetko prebiehalo skvele a mne s nim bolo fajn. Odviezol ma na stanicu a v tom momente mi svietila sprava na skype, ze sa so mnou citil dobre...

takto to pokracovalo niekolko dni, kazdy den mi napisal, po vzajomnej dohode sme sa stretli o par dni neskor...z Jeho strany to bolo rovnake, zacal sa mi intenzivnejsie ozyvat, pisal sms. Pri dalsom stretnuti sa snazil dostat do mojej blizkosti tym, ze sa ma snazil dotknut. Rozlucili sme sa a neskor vecer sme sa zhodli na tom, ze sme tuzili obaja sa pobozkat. Uz vtedy som zacala voci nemu pocitovat nieco viac, a to iste som citila aj z jeho strany, vzdy ked sme sa stretli, bol rad, ze ma vidi, na skype bol vysmiaty...Tak som mu medzi recou naznacila, ze by som sa s nim chcela castejsie stretvat a mozno casom aj nieco skusit. Vedela som, ze s tym asi nebudem moct ratat, tak som mu navrhla milenecky vztah...on sa mi vysmial, ale premyslal nad tym. Nechcem tu vypisovat vsetko do detialov, ale napisem v skratke, ako to skoncilo. Prvykrat ma poslal k vode, ze je zadany a nemoze so mnou nic riesit, ale pri poslendom stretnuti ma neskutocne bozkaval a citila som, ze chce byt so mnou. "Ukoncili sme to" a na druhy den som mu napisala sms, ze s nim nechcem byt za zle a on, ze ani on, ze na mna myslel...zasa sme sa stretli, na stretnutiu sa mi vysmieval, ze on nema rad take zeny, vsetko zacal zvalkovat na mna...o dne neskor sme sli na sushi a boli sme spolu a priznal, ze bol namotany a zas sa namotava. Neskutocne ma bozkaval, objimal. Ale aj tak som citila, ze sa nieco deje, kedze sa mi uz poriadne neozyval. Navrhla som vikend v Tatralandii a zas ma poslal do riti, s tym, ze on takto nemoze, ze je zadany, keby nebol, bol by so mnou, ze som pre neho dievca, co ma vsetko co ma mat. Pytala som sa ho, ci sa boji nechat priatelku, on na to, ze aj ano, ale ze aj nechce. a pytam sa ho, ci ma strach, ze sa do mna zalubi, povedal, ze ano. Nakoniec sme to vcera ukoncili...dala som mu cas na premyslanie...aj ked si mylism, ze sa uz neozve. Jeho vztah s priatelkou trva 2 a pol roka a buduci tyzden sa ma vratit naspat.
Tato "love story" trvala 3 tyzdne a videli sme sa cca. 6x a kazdy den na skype...
Poradte mi, co mam robit? Viem, ze som naivna, ale nikto nie je dokonaly.

Dakujem a prepacte za dlhy clanok.

veronika510

lilyianka ono, ja by som ho za to poslala do pici tiez...ale ak ju nema rad, naco je s nou, ked vyhladava nieco ine? Vravim ti, on sa namotal a bol by so mnou...ale priatelka.
Ved vcera mi povedal, ze on takto nemoze, ja som mu povedala, ze dobre, mas cas na rozhodnutie. Aj som mu napisala, aby mi napisal len vtedy, ked bude mat usporiadany zivot a bude slobodny... a neozyvam sa mu a ani on mne...ved ma priatelku, tak co by sa kvoli mne vobec trapil, ked mi \"umyselne\"ublizil.

lilyianka

čo máš robiť? no nič, už si toho urobila dosť!!! chudera jeho priateľka, tú ľutujem najviac ... jasné, on nič nechce, ale bozkávať a objímať ťa vedel ..dobre ho nakopať do riti za to .. takýchto chlapov neznášam ..najlepšie bude, ak to definitívne ukončíte, ty sa zameraj na niekoho slobodného bez vzťahu a jeho nechaj tak .. neozývaj sa mu, a ak ti napíše, ignoruj ho

veronika510

ona odide 1.7. do Macedosnaks na mesiac a on sa hned automaticky prihlasi na pokec??? a podvedie ju? Napise, ze sa na mna tesi, kazdy den vysmiaty na skype...

veronika510

Cindy35.
No,on si vcera vybral uz po 2x. Samozrejme, ze priatelku. Ved ako som si mohla mysliet, ze ju necha kvoli 3-tyzdnovemu flirtu? Aj ked mi povie, ze sa so mnou citil dobre, ze ak by nebol zadany, bol by so mnou. ....ale ze ak chcem na neho zabudnut, ze on to bude respektovat, ze mi veli ublizil, co on vie.

veronika510

tssssss, x ludi, x nazorov. Nie som ani prva, ani posledna...takze ma prosim neodsudzuj, na tomto nesieme vinu obaja a samozrejme aj on.

Cindy35

no viesco. aby to nedopadlo tak ako ja vcera. (sex.nasilim)
okrem toho, mne sa on zda byt taky slaboch, co sa zmieta medzi 2 zenami a nevie sa rozhodnut, chlap by mal byt rozhodny. ja by som ho asi nechcela

tsssss

Môj názor je,že si krava sprostá...!!! Keď vieš, že je zadaný, tak sa láskavo drž na uzde, a nekaz iným vzťahy!!!

veronika510

My sme spolu ani nespali. Bude to zniet smiesne, ale ja som mu milenecky vztah navrhla preto, lebo som nemala na vyber, ked som chcela byt s nim.
Samozrejme, ze by sa mi nepacilo, keby ina zena zvadzala mojhho chlapa, ale to tiez nie je len moja vina, ale aj jeho.

My sme si pisali, este vyedt, ked ona bola na SVK a keby nechcelm na tu kavu by so mnou nesiel a nepodviedol by ju.

odpovedam

Fakt si myslis, ze chlap stoji o zenu, ktora sa mu sama ponuka, navyse ponuka sex? Teba si vazit nebude, maximalne ta vyuzije na sex. Si pre neho iba lacna korist. Neburaj mu vztah s priatelkou, fakticky ju uz aj tak podviedol. Pacilo by sa ti, keby tvojho priatela zvadzala ina, ked by si bola niekde v zahranici? Si naozaj naivna, nestoji o teba, iba o tvoje telo.