Tri tyzdne do svadby a uzke saty

Príspevok v téme: Tri tyzdne do svadby a uzke saty
druziicka

ahojte. poznate nejake triky, resp. sposob na urychlenie chudnutia? sice cvicim a snazim sa drzat zdravej stravy... no kamaratka sa o tri tyzdne vydava a dalsia kamaratka jej mala ist za druzicku. musi ale odist pracovne do zahranicia takze oslovili mna. a musim sa supnut do siat jej velkosti :D nesudte prosim, len by bodli nejake rady

eddings

Na to aby si sa vosla do uzsich siat potrebujes schudnut viac nez 3-4 kila, co je maximum ktore dokazes zhodit za 3 tyzdne. Aj to z vacsiny bude viac odvodnenie nez spalenie tukov. Kto sa ti tu snazi nakecat ze pozna zaruceny prostriedok na zhodenie viac kil, bud robi reklamu na nejaky produkt, alebo tara nezmysly. ani nehovorim o tom, ze nastartovat metabolizmus tukov nejaky cas trva. Takze - sup sup do obchodu kupit kompresne pradlo :)
P.S. keby bola pravda co tu tie srandistky pisu, ze existuje ZARUCENY sposob ako zhodit tolko kil ako pisu, navyse nedajboze bez jojo efektu, tak by si uz valali sunky na vlastnom ostrove v Karibiku :)))

uma

Druziicka!!!Ja ti mozem pomoct len tak ze ti odpoucim osobneho trenera s licenciou(zhodou nahody mojho priatela)ten mi pomohol taktor ychlo schudnut za rekordnu dobu,pretoze som chcela byt stihla na promociach..ak chces ozvi sa(BA)

JessicaI

Poznam dietu pri ktorej sa da za kratky cas vela schudnut a ked sa nebudes po nej prejedat ani tie kila podla mna nenaberies spat.
Treba jest len maso je jedno ci chude alebo tucne, ryby, vyvar z masa, tvrdy syr a vajcia. Pit vela vody, caju bez cukru a moze sa aj kava bez cukru. Jest kazdy den vitaminove tablety neobsahujuce cukor. Moze sa k tomu jest zelenina, ktora neobsahuje cukor, ako napr. kapusta, uhorky, dalat atd. Nema sa jest udene maso, parky, pit alkohol. Mnozstvo je dovolene akekolvek len k tomu nesmie ist nic mucne. Takze ziadne pecivo, chlieb, ryza, cestoviny, zemiaky. Kila idu dole velmi rychlo len sa to nesmie porusit pretoze sa to odburavanie tukov zastavy mozno aj na dalsie 4dni. Maso je dobre trochu nielen solit ale aj korenit. Vajicko mozes na rozne sposoby k tomu sunku, tvrdy syr a zeleninu. Ku kacici som si davala napriklad zavarane uhorky aj ked boli v sladkokyslom naleve. Vyvar z masa som jedla tak, ze som spravila napriklad z bravcovekj kosti polievku a jedla som ju len bez zeleniny. Cisty vyvar a k tomu som si dala maso obrate z kosti. Neviem ci je tato dieta zdrava ale ja som sa citila fajn a bola som pocas nej aj po nej na krvnych testoch a po diete bolo vsetko v poriadku pocas diety som mala zvysene bielkoviny v moci. Negativum bol zapach z ust pocas drzania diety. Dala som sa ju drzat pretoze som pocula, ze je dobra a vraj ked sa ludia v davnej minulosti zivili vacsinou len masom tak to hadam nemoze velmi skodit. Je to len a len na tebe ci to vyskusas.

diedie

Cambridzska dieta - jednoznacne na tento problem, lebo mas aj motivaciu. Navyse ak sa potom po nej nebudes prejedat, tak nenastane jojo efekt. Das dolu 2-3 kg za tyzden ako nic.

Agnes998

preco sa potrebujes pchat do niekoho siat, to si nemozes kupit vlastne? a keby kamoska bola o 20 kg tlstejsia od teba tak ides za 3 tyzdne stlstnut 20 kilo aby ti boli dobre jej saty?

Deria

druziicka,
najdi si temu "som tucna! preco nedokazem schudnut?" tam pisem o polievke, nazyvanej aj zazracna polievka, ktora je vynikajuca prave ked potrebuje niekto rychlo zhodit. pritom to nie je nezdrave, lebo tuto polievkovu dietu, ktora obsahuje vela vitaminov smies drzat iba tyzden, kedy schudnes 4-5 kg. po tyzdni musi jest znova takmer vsetko a samozrejme nie moc. po pauze mozes znova urobit polievkovy tyzden. vyhodou je, ze mozes tej polievky zjest kolko chces a je chutna, teda nemusis hladovat. mne sa sice podarilo za tyzden zhodit len 3,5 kg ale ja som to nedodrziavala tak prisne, supla som si aj kusok, dva chleba kazdy den a pod. kamoska to dodrziavala a schdla 4,5 kg, ma 54 r., kedy sa uz tazsie chudne. no ved si to precitaj, doporucujem!!