HIV pozitívni

marky

ja vam poviem tak keby ja mam HIV nastastie nemam nevaham a prilozim si k hlavedeviatku ....... proste by som s tym nedokazal zit mal som podozrenia ze mam HIV som mohol chytit od takej kravy ale nastastie som bol krv darovat a vyslo ze som zdravi......no spat k tomu proste kazdy sme nejaky ja nenavadzam ludi aby si neco spravili ale proste ja by som nedokazal byt izolovany a take veci od spolocnosti a po neustalou kontrolou........

sisina

ja neviem ci vsade robia vramci predoperacnych vysetreni aj testy na hiv..ale myslim ze by si vedela keby ti to robili-ja som to mala napisane v karte ze okrem normalnych vysetreni aj vysetrenie na hiv a zltacku a este nieco ale uz neviem co...ale ked sóm si davala este pred 2 rokmi testy cisto len na hiv a sifilis tak som mala vysledok za tyzden.. robili mi to v ziline .ty si si to dala kde spravit??

pancucha

sisina: tak to neviem, asi rpeto ze si to mala ako predoperacne vysetrenia,ja som si dala robit cisto len testy na pohlavne choroby a vseade pisu ze to trva tak 3t yzdne..pocuj, myslis ze ked som bola v aprili na operacii,tak aj mne by to tam zistili keby mam hiv?

sisina

a preco musis cakat mesiac?? mne robili v utorok predoperacne vysetrenie a v tom bol aj test na hiv a vysledok mam uz dnes.. robili mi to v ziline..

pancucha89

kajka som zvedava ako ti
dopadli tie testy..ja sa strasne bojim, tiez som si to dala spravit a
musim cakat mesiac a strasne ma to zabija...chcem sa spytat ci si mala
aj priznaky nejake co suvisia s hiv, lebo ja ich mam vsetky a uz dlhsi
cas a spvala som s chalanom o ktorom som sa dozvedela tie najhorsie
veci, tak si vies predstavit ako teraz asi na tom som...ty si mala sex
tiez s takym nejakym? a co tie testy a ko?

kajka

AHOJTE,ASI O TYZDEN SI POJDEM PO VYSLEDOK TESTU,AK NA TO NABERIEM ODVAHU.PRE VSETKYCH KTORY SA CITITE TRAPNE,POVEDZTE ZE POTREBUJETE POTVRDENIE TREBARS DO ZAHRANICIA,A DAJTE SI TO UROBIT ZATIAL ANONYMNE.JE TO ZADARMO,A NIKTO SA VAS NEBUDE NIC PYTAT.SKODA ZE SA U NAS ESTE NEPREDAVAJU DOMACE TESTY,CLOVEK BY HNED VEDEL NACOM JE,A NEMUSEL TAKMER DVA TYZDNE CAKAT NA VYSLEDKY A PRITOM INFARKTOVAT.AJ KED JE U NAS ZATIAL VELMI MALO LUDI NAKAZENYCH,AJ KED AJ JA SI MYSLIM,ZE JE TOHO VIAC,NEZ UVADZAJU CISLA,STACI VIDIET AKO SA SPRAVAJU SLOVACI V ZAHRANICI,RIZIKO JE TU STALE.PRAJEM VSETKYM VELA STASTIA A DRZTE MI PALCE.

nymue

Ahojte, je možné, že som s partnerom 5 rokov, on je HIV negatívny aj keď stále spolu spávame bez ochrany a ja by som bola pozitívna?