HIV pozitívni

5qo

ano rng tato vakcina u nas nie je hradena postiovnou takze si na nej hrabnu naozaj vsetci....a stoji cca 300-350 eur. nehovoriac o tych nasledkoc co to sposobuje, skodlivsot sa nikdy nepodari dokoazat kedze rozny ludia sa doakzu ziju roznou zivotospravou a niektori sa s nasledkami doakzu vysporiadat dobre iny vobec.

RNG

Pravdepodobnost nakazy kazdym virusom silne zavisi od viralnej imunity, takze aj tu pripomeniem, ze sa oplati si ju zvysovat a samozrejme obmedzit volny sex s hocikym, dnes je to velmi nebezpecna praktika, a to nielen koli AIDS a HIV, ale najma kvoli Hep C, ktora vyzaduje az 5 krat tolko obeti v USA, ako AIDS a nikto o tom viacmenej nehovori, lebo lieky na nu su zatial malo ucinne a ucinne doplnky sa nepropaguju , samozrejme, organizovanou medickou komunitou.
O hpv su ale plne noviny, hlavne kvoli tej novej vakcine, ktoru by radi predali kazdemu napriek jej pochybnej ucinnosti a privysokej skodlivosti, ktoru dosledne maskuju.

bibi1234

Cezar- to je ked nejaky chlap rozmysla len jednookym hadom... HPV virusy sa siria aj cez kondom, takze si uz nakazil neskutocne vela zien. Tebe nevadi, ze mozu dostat rakovinu a aj na nu umriet? Predstav si, ze raz sa strasne zalubis, budes chciet mat dieta a partnerku, ktoru si nakazil ho moct mat nebude kvoli Tebe, alebo zomrie na rakovinu a Tebe zostanu tri deti na krku?
Podla mna by mala existovat nejaka sexualna striedmost, hlavne co sa poctu partnerov tyka-moja najlepsia kamaratka dostala rakovinu krcka maternice od svojho partnera(bola panna, on bol suknickar) a ked jej gynekolog povedal, ze pravdepodobne uz nebude moct mat deti a musi ist na operaciu, frajer sa na nu vykaslal... Osud je kruty, odnesu si verne zeny a stetkam sa nikdy nic nestane...

zivo

Najviac mi je luto "sudcov" v ludskej kozi.
A ten ich cinizmus...ze tebe sa to nemoze stat?Kde beries tu istotu?Ty myslis, ze sa to stava len odpadlikom spolocnosti?A vobec mozno nazvat nejakeho cloveka odpadlikom?Bolo by tu take pomenovanie ale hlavne pre tych vsetkych, ktory takto vedia odsudzovat a ukazovat prstom na inych.Cim skor ta zivot nauci dozriet v cloveka, tym lepsie pre teba....

Cezar-

rumun568: Trest za neovládanie sa? WTF? Nemám rád vypatlancov. 1-2 krát do týždňa mám sexstretko s kráskou z pokecu a nemienim v tom prestať. Chorobami choď strašiť retardov ako ty.

bibba

aj mna HIV velmi zaujima. niekedy az fascinuje. (nie takym sposobom, ze by mi nevadilo tu chorobu dostat), ale neviem to vysvetlit...