HIV pozitívni

RNG

Chcel by som priodat do roznych antiviralnych, co som tu spomenul na roznych viralnych temach(herpes, hpv, ebv, cmc, hepC...) aj produkt z kokosoveho oleja, monolaurin. Podla roznych literatur, je to dost silne antiviralna latka, pracujuca rovno na virusovych DNA. Davka je 3 az 6 gramov denne.
Pouziva sa s uspechom na rozne virusy, vcitane HIV a je to pomerne lacny(a bude casom zrejme este lacnejsi, zatial je to novota) potravinovy doplnok, tj absolutne bez akychkolvek skodlivych postrannych ucinkov.
Kokosovy olej sice obsahuje vyse 50% laurickej kyseliny, ale je to vo forna triglyceridov a nase telo vie z nich vyrobit pod 6% monolauratu, tj jest len kokosovy olej samotny nestaci na klinicku ucinnost proti virusom.
www.healthy-oil-planet.com

5qo

cezar: chemoterapia? vidim ze si velmi studovany clovek : ))

bibi: nad takym sa mozes jedine zasmiat, s najvacsou pravdepodobnostou su to aj tak len reci sluziace na zakrytie vlastnych komplexov ktore pramenia z neschopnosti si niekoho a s tym spojeneho zufalstva, takze musis mat pre takeho nestastneho cloveka ktoreho nikdo nechce pochopenie ))

bibi1234

RNG-jasne, ja som pisala o rakovine krcka maternice, lebo sa ma to osobne dotklo prostrednictvom mojej kamaratky a nechcela som pisat o HIV, lebo s pozitivnym clovekom som sa nestretla, aspon o tom neviem...
Ale v kazdom pripade ma mrzi, ze sa najdu taki ludia, ako je Cezar, ze jednaju a nemyslia... viem, co za ludi chodi na pokec, ked si dohaduje sex s naivnymi 15tkami, ktore mozno nahovori aj na sex bez kondomu a potom, ze sa rozsiruju pohlavne choroby... Ved jemu sa to vrati. Uz mam nieco odzite a viem, ze Bozie mlyny melu pomaly, ale spravodlivo, takze Cezar uzivaj si smelo dalej...

5qo

cezar myslim ze tu nikoho nezaujimas a ked nemas nieco k veci a teme tak chod na tebou spominany chat kde su 15rocne deticky ako ty.toto nie je socialna siet ako si si to zjavne zmyslil,prajem pekny den