Nikoho som nemal a mám 22

Príspevok v téme: Nikoho som nemal a mám 22
aintgo

Zdravim,aky je Vas nazor na to ked chalan v 22 rokoch nikoho nemal a je neskuseny?je to hanba podla Vas? ako velakrat za to mohlo aj moje sebavedomie hlavne preto lebo som dost chudy a na strednej ma to niekedy trapilo..ale teraz uz nie skor to ze som neskuseny a opacne pohlavie by to mohlo odpudzovat skor..viem ze to neni o sice o vzhlade ale aj tak..ve je to otrepana tema ale rad si preccitam..

Mimulus

aintgo - ale v jednom máš pravdu - ženy na kilometre vycítia, že si neskúsený. Či je to správne? Ani ja sám neviem...ani ja nemám veľa skúseností so ženami a som tu. Pozri aj napriek tomu, že nemáš na čele nápis neskúsený tak to každá jedna aspoň trošku vnímavá žena vycíti okamžite... Ale čo ti poradiť...???

kafe

je hanba to, že si zdravý? No, podľa niekoho možno hej. Pohlavné choroby sú veľké tabu v tejto dobe. Nikto o tom nehovorí a všetci si myslia, že sa im to nemôže stať, aby chytili nejaký "bonus".

Line-IN

A prečo niekomu hovoriť, že si neskúsený?
Správaj sa normálne a prirodzene, však to nemáš na sebe napísané :)
Ak sa nejakej zapáčiš, tak jej to neskôr povedz a už jej to bude aj tak jedno :)

Edo55

Vôbec sa zato nehambi a nemaj stresy .Každého je to osobnávec . Už sa teším až dôjde dpk a ovečka. Snimi bola sranda v podobnej téme. Dvaja géniovia na panictvo : DDD

lilyianka

... a ak by sa ti kvôli tomu nejaké dievča vysmievalo, tak na ňu kašli, je to chudera .... nájdi takú, ktorá to bude brať ako normálnu prirodzenú vec a nebude sa tomu diviť s otvorenou hubou

lilyianka

prečo by to mala byť hanba .práveže je to skôr obdivuhodné, že sa ešte v dnešnom skazenom svete, kde už 14ročné deti sexujú nájde niekto ako si ty.... ja to beriem ako veľké pozitívum ....