Nikoho som nemal a mám 22

Príspevok v téme: Nikoho som nemal a mám 22
aintgo

Zdravim,aky je Vas nazor na to ked chalan v 22 rokoch nikoho nemal a je neskuseny?je to hanba podla Vas? ako velakrat za to mohlo aj moje sebavedomie hlavne preto lebo som dost chudy a na strednej ma to niekedy trapilo..ale teraz uz nie skor to ze som neskuseny a opacne pohlavie by to mohlo odpudzovat skor..viem ze to neni o sice o vzhlade ale aj tak..ve je to otrepana tema ale rad si preccitam..

MultiLevel

whiteamerika, zeny nie su divne...Divne su mozno tie, ktore poznas :) Sudim z toho, ze mas taky nazor. Nie vsetky su divne...tak ako nie su vsetci chlapi rovnaki. Vid priklad zakladatel temy :)
Aky postoj k tomu zakladatel temy zaujme, taky "problem" to bude. Nabrat na vahe a najma na sebavedomi sa da....najst si priatelku, s ktorou zazije vsetko, co este nezazil, sa da tiez :) Vsetko chce len cas a hlavne sa kvoli tomu nepodcenovat :)

Fleur-de-lis

aintgo,
ak hľadáš vzťah a nie len zábavku, tak si nemyslím, že to bude dievčaťu vadiť. Skôr jej to môže lichotiť, že bude prvá. No ak si budeš vyberať zo žien, čo majú vzťahy na zábavu, prípadne ty sám taký budeš hľadať, tak tam im to môže prísť divné, ale to ja neviem, lebo sa v takých kruhoch nepohybujem.

Mimulus

A to už prečo? No v dnešnej dobe by si to asi nemal veľmi vykladať okoliu, lebo ľudia sú..... Ale na druhej strane prečo by nemohol byť človek panic? Len preto, že všetci ostatní šukajú všetko, čo sa pohne?

melindaaa

zacni jest poriadne a cvicit, hm co by som ti poradila, nie len "krasni" ludia maju partnerov, ak si neveris to je zle, skus byt troska sebavedomejsi, kup si nejake pekne handry na seba, dobry parfem, nebud hamblivy, utiahnuty chlapec :) nemas 40 ale 22, zacni od seba, inak podla mna to nieje ziadna vada ze si nikoho este nemal...

katalea

ja som svojho snúbenca stretla keď mal 25 rokov :) ja som pred ním mala 2 vzťahy s ktorými som žila sexuálne, a to keď mi povedal že som jeho prvá bol o to krajší pocit pre ktorý si ho ešte viac vážim :) myslím že pre ženu je krásny a vzácny pocit vedieť že je jeho prvá :)